Предлагам във Форума

ilianskim

New Member
Предлагам във Форума да се добави МОД, ако има де , който да дава право да оценяваш постовете(отговорите) на отделните хорица, смятам че ще е интересно, а и полезно на наспамени теми или теми където се чудиш кое е по правилно :) Чакам отговор.

P.S: Ако няма да може да добавите този Аякс http://www.masugadesign.com/the-lab/scripts/unobtrusive-ajax-star-rating-bar/
 
Добра идея, но пък да няма злоупотреба, нарочно когато някой е антипатичен на друг, само и само заради това да гласува с лоша оценка, въпреки, че написаното може да е полезно.
 
е нищо де няма да умреш ако гласуват 100 човека зле, най-много да се замислиш дали си писал добре и дали не си се заяждал прекалено много с хорицата :)
 
да видим а нямали да е по лесно да купим един в бюлетин тои си има всичко ? Ама базата данни е windows1251 ще трябва да се конвертира а не съм го правил нигога досега и се чудя колко е трудно
 
coolice каза:
да видим а нямали да е по лесно да купим един в бюлетин тои си има всичко ? Ама базата данни е windows1251 ще трябва да се конвертира а не съм го правил нигога досега и се чудя колко е трудно
ми трудно не е точната дума по точно адски досадно според мен
 
coolice каза:
да видим а нямали да е по лесно да купим един в бюлетин тои си има всичко ? Ама базата данни е windows1251 ще трябва да се конвертира а не съм го правил нигога досега и се чудя колко е трудно
Значи има супер лесен начин. Дъмпваш базата. Отваряш я в PSPad, например, след което сменяш от ANSI на UTF-8 и си готов. Пробвано е и действа. Ако имаш колации, не трябва да забравяш да ги смениш.

Ако ще сменяш на УТФ, защо не пробваш 3-ката. Вече са и измислили карма мод.
 
:D Вярно ли е толкова лесно? Имаш бира от мен като се видим следващия път :) Ще го пробвам бате :) а ако решим вместо в бюлетин да минем на троиката ще чакам да минат поне един два ъпдеита...
 
coolice каза:
да видим а нямали да е по лесно да купим един в бюлетин тои си има всичко ? Ама базата данни е windows1251 ще трябва да се конвертира а не съм го правил нигога досега и се чудя колко е трудно
Работи си чудесно и с win1251, нищо че по дефоулт инсталацията e UTF-8.
 
coolice каза:
значи взимам в бюлетина инсталвам го и си импортвам базата данни без никакви проблеми и ще тръгне ?
Е само преди това настройките като за win1251 ;) все пак таблиците трябва да са с необходимия енкодинг преди да ги напълниш.
 

Горе