Предлагам размяна

ilianskim

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Разменяме линкове с блогове и сайтове с ПР>3 с интернет насока : уебдизайнери,правене на пари онлайн,уроци,хостинг фирми, може и други стига да не са нещо от афф сферата - хапове,дроги и т.н.
Предлагаме различни варианти за размяна 2,3 way, а също така може и платени рекламни линкове най-вече с уебдизайнерски и хостинг решения.
Сайта е www.princrease.com PR4.
Приятелските линкове ще са в ляво или дясно в секция приятели, която още я няма.
Специални покани отправяме към предприемач,Митака,Георги Матеев,Дзвер,Огин,Мастър (за други като се сетя ще добавя)
Който има желание скайп ilianskih може да преговаряме :)
 
Говоря за линкове от всички страници от мен линка го имате в бганцайге.де от всички страници и си стои от година, ако някой друг иска да разменим линкове на цялото съдържание не е нужно думите да са Seo или нещо от типа, а може да е и някой друга дума.
 
Говоря за линкове от всички страници от мен линка го имате в бганцайге.де от всички страници и си стои от година, ако някой друг иска да разменим линкове на цялото съдържание не е нужно думите да са Seo или нещо от типа, а може да е и някой друга дума.
Искаш ли с мен да размениш линк, това ми е сайта. С PR 3 е и средно дневно имам по 700-800 посещения
 
web-bg.com пиши ми на лично как искаш да ти е анхора и на къде да е линка до утре вечер ще те добавя в секция приятели на princrease.com (то те има в секцията линкове на социални мрежи :)
 
Знам, че е двусмислен поста, но нямах време да го оправям имам предвид, че съм желал да те добавя в листа на желаните линк партньор, понеже написах имена за които се сетих тогава, но това не са всички.
 

Горе