Предлагам SEO за 900 лв с ДДС

ilianskim

New Member
Пакета включва следното :
Закупуване на 10 домейн имена (200 лв).

Регистрация на 10 домейн имена в 30 български портали, директории и каталози (200 лв).

Мониторинг с google annalistic с цел анализиране на компанията (300 лв).

Изработка на рекламен банер 120х50рх gif формат
(50 лв).

Публикуване на рекламен банер в online каталога www. piramida.com осигуряващ повече от 10 000 импресии месечно. (500 лв на година)

Оптимизация на мета таговете на сайта (цената е за статични сайтове до 30 страници (120 лв).



Пакетна цена с отстъпка
Цена:750 лева
Цена с ДДС: 900 лева

Срок на изпълнение: 30 работни дни.

Начин на плащане: 100% авансово.

Плащане в брой или с банков превод
В нашият сайт може да намерите други пакети за SEO
 
Мда, наистина поредното абсурдно предложение :D
 
Ами сайта нарочно го пазя в тайна, просто е върха, а има 130 клиента !!!
ето урл и кажете възможно ли е това нещо !!!
reklamavinternet.com/index.php?page=1
 
Що за сайт е това, абе тези незнам дали са в час с това какво е маркетинг, за да продадеш нещо онлайн, първо и задължително условие е да изглеждаш про. Май са изпуснали този момент, но и си мисля че си навиват клиентите офлайн, съдейки по сайта. Не виждам и как им е хрумнала офертата - толкова читава, че чак си преодърнах представитен за SEO за малко.:)
 
бяха го писали някъде, но ще го повторя по памет: "Щом вземаш пари за СЕО, когато хабер си нямаш от СЕО, значи си добър търговец!" ако кълват рибките защо не...
 
Ехххх аз от кога искам някой да ми право мониторинг с google annalistic... Много изгодна оферта ейй...Не е за изпускане!
 
А погледнахте ли "online каталога www. piramida.com осигуряващ повече от 10 000 импресии месечно" ?
:)))
 
А сериозно как ви се струва тази оферта 10 000 импресии месечно за 500 лв годишно ? Импресии посетители ли означава ? Или каталогфирми има 10 000 импресии месечно ? Иначе го сметнах и идва 40 лв месечно или по 0,04 стотинки за посещение което не ми се струва зле, макар че не знам как вървят цените. Аз не бих се възползвал от тази услуга, но ако е вярно ми звучи добре.
 
Уфф, сори, още не съм се събудил, сигурно означава 10 000 импресии на банера, което идва по 4 лв за хиляда, което никак не евтино ;)
 
Ами като не ходя на работа съм доста по-активен с работата отрано ;)
 
да но не се говори за таргет група...
 
Ами като не ходя на работа съм доста по-активен с работата отрано ;)
Е, така си е - друго е без шеф.:) А това СЕО, дано да имат клиенти, които плащат, аз лично не бим им се доверел.

П.С: Sobieski, бате уважавам работата ти както и теб самият, но бих те помолил да си смениш аватара, без расистки настроения. :wink:
 
Мда, наистина поредното абсурдно предложение :D

всизко си зависи от гледната точка, абсурдно е според мен регистрация на бг домейн за 300 долара :) скоро попаднх на такива "изгодни" оферти
 

Горе