Предложение за блогъри - рекламни статии.

AMOUN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Търся хора с блогове, които имат желание да напишат платени, репортажи, реклами, статии на продукти и да ги публикуват в техните сайтове.

В какво се състои работата:
Написвате статия за даден продукт, вашите мнения и впечетления за него, вашите очаквания, вашият опит и т.н.
Изцяло свободен стил с включен снимков материал и линк.

Продуктите за които ще се пише са от сферата на фризьорство, козметика, епилация, масаж.

Изискванията са вашият блог или сайт да има...
накратко казано:
минало, настояще и бъдеще

нямам интерес към новосъздадени блогове, занемарени такива и изцяло рекламни.

за предпочитане е блоговете да са с близка насоченост към изброените по-горе сфери на дейност.
Разбира се колкото по-посещавани и харесвани са блоговете ви, толкова по-добре.

Очаквам от вас да ми изпратите предложение на лс с линк към блога ви,
след като го прегледам и преценя за какви продукти и услуги е подходящ, ще ви пиша с детайли, какво предлагам да публикувате.

Ако одобрите предложението ми, очаквам от вас накратко: какво предлагате, както и посочена цена.

Моля, нека не си губим времето с глупости, ако вие цените вашият сайт и знаете какво може да предложи той, значи можете да определите и цена,
Всяко запитване от сорта на имам пет блога - колко даваш да пусна в тях, въобще няма да го отразявам.

Тук се водя от философията, че един човек ако го е срам да назове цената на продукта който предлага, значи не е сигурен в стоката си.

Искам качествени предложения, бюджетът е неограничен - от стотинки, до стотачки и хилядарки.

за контакти, тук на лс.
 
От: Предложение за блогъри - рекламни статии.

Здравей,

мога да ти предложа ПР публикации в доста добре развити сайтове с над 50 000 посетители дневно. Какво предлагаш?
 
От: Предложение за блогъри - рекламни статии.

Здравей,

мога да ти предложа ПР публикации в доста добре развити сайтове с над 50 000 посетители дневно. Какво предлагаш?

Може ли повече инфо на лични
 

Горе