Предложения за сайт otslabni.de

monefff

Well-Known Member
Колеги, взех си го този домейн преди време и сега имам малко излишен директен трафик и ще "пушна" малко към нещо, което още не знам какво да е.. :lol:

Сетих се, за домейна и искам да му направя някъв сайт ТИП АФИЛИЕЙТ. Но сайта да си е мой, с мой текстове, за да си го развивам и за гоогле и за директен трафик...

Общо взето трябва ми следното нещо:

Влиза потребители > Чете > харесва си продукта(предпочитам 1 продукт) > Решава да купува > Цъка купи > Попълва си данните > данните отиват право при афилиейтъра и от там си го продава..

Някой може ли да предложи какво да продавам в сайта?

като цяло искам one page website .. 1 продукт.. 1 страница.. и масово купуване..

Имам доста трафик ,който мисля, че ще му докарам... въпроса е, че не знам какъв продукт да пусна.. търся нещо с ДОБРА КОМИСИОННА за мен..
Аз искам само да вкарвам трафика и да взимам парички.. не искам да се обаждам по телефони, да говоря с клиенти, да си пиша с тях и т.н.

Някой с някакви предложения?
 
От: Предложения за сайт otslabni.de

Зелен чай!
Ама това не ми хареса "Аз искам само да вкарвам трафика и да взимам парички.. не искам да се обаждам по телефони, да говоря с клиенти, да си пиша с тях и т.н."
На колко си години на 14?! Ако искаш реални пари ще трябва да си лафиш по телефона и така :) , като те гледам искаш лесни пари с някви леки измами!
 
От: Предложения за сайт otslabni.de

Ще ти лепнем едно червено за добре дошъл! Ти за афилейт не си ли чувал!? Това което иска да направи си е напълно редовна практика навсякъде по света.

Зелен чай!
Ама това не ми хареса "Аз искам само да вкарвам трафика и да взимам парички.. не искам да се обаждам по телефони, да говоря с клиенти, да си пиша с тях и т.н."
На колко си години на 14?! Ако искаш реални пари ще трябва да си лафиш по телефона и така :) , като те гледам искаш лесни пари с някви леки измами!
 
От: Предложения за сайт otslabni.de

Чувал съм доста и мога да му помогна , аз говоря сериозно когато го питам. Тей като съм запознат с Българският манталитет явно трябваше да пиша (Говоря сериозно).
Ако е малак и не знае ще му кажа някой трикове с които пак ще говори по телефон но ще има ползва но е пак измама :( за това питам да знам дали да споделя или не!
 
От: Предложения за сайт otslabni.de

Първо се ориентирай в обстановката и тогава почвай да раздаваш съвети и да определяш кой голям, кой малък.



Чувал съм доста и мога да му помогна , аз говоря сериозно когато го питам. Тей като съм запознат с Българският манталитет явно трябваше да пиша (Говоря сериозно).
Ако е малак и не знае ще му кажа някой трикове с които пак ще говори по телефон но ще има ползва но е пак измама :( за това питам да знам дали да споделя или не!
 
От: Предложения за сайт otslabni.de

Зелен чай!
Ама това не ми хареса "Аз искам само да вкарвам трафика и да взимам парички.. не искам да се обаждам по телефони, да говоря с клиенти, да си пиша с тях и т.н."
На колко си години на 14?! Ако искаш реални пари ще трябва да си лафиш по телефона и така :) , като те гледам искаш лесни пари с някви леки измами!
А бе на 14 със сигурност не съм, ама бая ми се иска да съм.. бяха готини годинки, безгрижни.. без сметки..
Прочети за афилиейт малко и тогава коментирай.
Имаш лично:)
Ще ти драсна по-късничко ;)
 
От: Предложения за сайт otslabni.de

Не плачкай те годините не определят акъла , като гледам по вас тука в форума :D повечето не ви се дава и 15 години :)
 

Горе