Преинсталация на Windows

OSH

Well-Known Member
Здравейте! Ако съхранявам важна информация
1. Как да преинсталирам Windows, за да няма вируси от сегашния компютър.
как да кача windows-a на USB- то без вируси ?
2. След това все пак компютъра ще се ползва и за лични цели и пак може да има вируси.
Честно казано най-добре е друг компютър, но не ми се дават пари за друг компютър сякаш.

От къде после да купя ключ за Windows-a ?
 
ако не можете да се справите се обърнете към професионалист. аз мога да ви свърша работа.

какво чак толкова сте завъдили, какво сте правили? примерно вадите харда връзвате го на чиста машина и чистите вирусите.
относно лиценз за уиндолс не казвате коя е версията. не купувайте ключове от никъде а ако искате оригинален законен уиндолс търсите в компютърните фирми, но цената няма да ви хареса

успех !
 
  • Like
Реакции: OSH
ако не можете да се справите се обърнете към професионалист. аз мога да ви свърша работа.

какво чак толкова сте завъдили, какво сте правили? примерно вадите харда връзвате го на чиста машина и чистите вирусите.
относно лиценз за уиндолс не казвате коя е версията. не купувайте ключове от никъде а ако искате оригинален законен уиндолс търсите в компютърните фирми, но цената няма да ви хареса

успех !
Проблема е че няма как да знам как е преинсталиран windows-а в сервиз. Ако знам че е както трябва с удоволствие ще го занеса. Е, ако кажат 300 лв, щот ако е оригинален, официален и аз мога да го инсталирам.

Нямам друга машина, че да го закача на чиста машина.
Не съм от София.
 
Пускате една пълна проверка с някоя антивирусна (аз лично предпочитам ESET / NOD 32 ) ,след това още една пълна проверка със специализиран софтуер TrojanHunter или нещо подобно и така
За Windows лиценз https://www.allkeyshop.com тук ,или мога да съдействам аз
 
Здравейте! Ако съхранявам важна информация
1. Как да преинсталирам Windows, за да няма вируси от сегашния компютър.
как да кача windows-a на USB- то без вируси ?
2. След това все пак компютъра ще се ползва и за лични цели и пак може да има вируси.
Честно казано най-добре е друг компютър, но не ми се дават пари за друг компютър сякаш.

От къде после да купя ключ за Windows-a ?
ключа за виндоуса е лесна работа: eu.godeal24.com/software-flash-sale.html?g24=gole12
 
Последно редактирано от модератор:
бозата от 10-та версия има една чудна опция - reset, пишеш я на лупата и ще я намериш, ресетва ти всички инсталирани програми заедно с вирусите, като ти запазва файловете, все пак е добре да си ги преместиш сам на D: от десктопа :)

ключове съм вземал от емаг, взех и офис+ 2021 за без пари...
 
zamunda.se/details.php?id=678779

;)


Какво му е на сайта Банко? Сайт с полезно съдържание 99.99% от потребителите тук го ползват ;)
 
Последно редактирано:

Горе