Премирам български Adwords-рекламодател

strana

Well-Known Member
Днес е отчетен клик за 0,93 евро (Adsense) в изцяло българоезичен сайт. Понеже такива кликове са рядкост, то бих искал да стимулирам рекламодателя с допълнителни 100000 (сто хиляди) безплатни импресии на негов банер.

Ако чете този форум - нека ми пише на ЛС.
 
От: Премирам български Adwords-рекламодател

На бг сайтове не винаги показва бг реклами. Тука имаше някъде из темите писано по въпроса.
 
От: Премирам български Adwords-рекламодател

Интересното е че тези дни и аз отчитам по някой друг голям клик. За мен голям е например 0.35 за бг сайт.
 
От: Премирам български Adwords-рекламодател

На бг сайтове не винаги показва бг реклами. Тука имаше някъде из темите писано по въпроса.

Нищо чудно да съм го писал аз :D
 
От: От: Премирам български Adwords-рекламодател

Нищо чудно да съм го писал аз :D
Ставаше дума, че Г показва релевантни реклами на последните ти търсения. Така че може потребителя преди да влезне в твоя сайт да е търсил примерно последната версия на офис пакета и хоп - рекламка от майкрософт - "изтегли безплатно офис пакета си" (пък после си плати :lol:)

Честно казано и аз съм забелязвал този феномен да ми показва англоезични реклами на бг сайтове.
 
От: Премирам български Adwords-рекламодател

Интересното е че тези дни и аз отчитам по някой друг голям клик. За мен голям е например 0.35 за бг сайт.

Около 0,35 (0,30-0,40) ми дава сравнително често в тематичните сайтове, почти всеки ден бих казал. Но тук наистина се учудих, тъй като по мои изчисления кликащият е бил с българско IP и е отишъл на български сайт. Понеже не върви да се размотавам като цветарка от сайт на сайт и да разпитвам "ти ли си този, дето е пуснал рекламата" при 98% сигурност, то прецених, че ако този рекламодател има по-далновиден поглед върху пазара и прецени, че допълнителни 100000 безплатни импресии биха могли да му бъдат полезни, то няма начин да не прочита чат-пат и българските форуми с подобна тематика.
 

Горе