Пренаписване на статии

Пиши ми на ЛС за какви статийки става въпрос, ще ти помогна безплатно с някоя и друга :)
 
ако искаш професионално да ти ги пренапиша по 5 долара относително щото си партия от форумът , а и нз колко са дълги
 
ами като ги гледам не са му много дълги, аз на добра воля пренаписах първата, пък вече ако реши, че предпочита по - професионално, да заповяда при теб :) иначе са приятни статийките, смисъл такъв, че лесно се преразказват без да се губи смисъла...
 
ахам ми нз той си решава , иначе е хубаво че имаш време да правиш и такива самарянски жестове
 
Ами става дума за продукта на worldniche - clean pores. Влез в сайта ако имаш рег и погледни статиите, не са много дълги. Ако си съгласен ми пиши на ЛС да се разберем.
HavVvoC мерси много за статииката ;) Ако искаш някаква услуга може да пишеш :)
 
Аз превод не мога да ти предложа мога да ти предложа да си публикуваш в новия ни сайт, че търсиш човек за писане на текстове и там ще имаш предложения с цени и време за изпълнение и ти ще си избереш офертата, която те удоволетворява. Ето сайта www.iuslugi.com регистрацията става за 2 минути и всичко е безплатно. Успех.
 
а на мен някой може ли да ми преразкаже 1-2 статийки :p
 

Горе