Прилича ли на звезда Блинки, или просто Петя е голям майстор на фотошопа?

John Galt

Well-Known Member
Защо не потърсите някой редактор от някоя медия, който води сходна на темата ви рубрика там. Разбира се главен редактор. Не знам какво има за редакция, граматика, смисъл на текста. Но със сигурност можете да потърсите там читави кадри, за които ще е нужно да отделите някакво възнаграждение.
@Blinky на тази профилна приличаш на Смийгъл преди да намери пръстена.
 
@Blinky на тази профилна приличаш на Смийгъл преди да намери пръстена.
Тц, тва е Бенисио дел Торо, глей сходствата:
3.jpg
iu

Тука даже и прическите са им еднакви:
iu

Много ме дразнят такива гъзарчета около мен, намаляват ми шансовете с жените в съответната компания...
 
Тц, тва е Бенисио дел Торо, глей сходствата:
3.jpg

Тука даже и прическите са им еднакви:

Много ме дразнят такива гъзарчета около мен, намаляват ми шансовете с жените в съответната компания...

Мне! Джейми Оливър казвам аз..

24KITCHEN_Save-with-Jamie_s.2.jpg


@Blinky, утре по някое време, ако се чудиш какво да правиш, може да позабършеш спама в темата на момичето. :)
 
Мне! Джейми Оливър казвам аз..

24KITCHEN_Save-with-Jamie_s.2.jpg


@Blinky, утре по някое време, ако се чудиш какво да правиш, може да позабършеш спама в темата на момичето. :)
Не, трупайте мнения, много ме радват постовете ви, наистина. Ще има направя отделна тема дори и ще ги преместя. :)

Този Бенисио дел Торо пич ли е в живота, малко гъзенце ми изглежда. :)
 
аз още не мога да му свикна с новата снимка :D
Да не забравяме откога си я смени - от оная забърсаната тема, наш'та си темичка, дето още сме абстинентни и не можем да я прежалим...
Този Бенисио дел Торо пич ли е в живота, малко гъзенце ми изглежда. :)
Как бе - пич та дрънка, пил съм с него рикия. Даже и той е ваксиниран с Астричка.:):):)
 
Да не забравяме откога си я смени - от оная забърсаната тема, наш'та си темичка, дето още сме абстинентни и не можем да я прежалим...

Как бе - пич та дрънка, пил съм с него рикия. Даже и той е ваксиниран с Астричка.:):):)
А лепят ли му се жените? Гледам снажен момък е. Гледал съм го някъде, но нямам спомени къде, не ми е направил кой знае колко впечатление щом не съм го запомнил. Но изглежда добре. ;)
 
А лепят ли му се жените? Гледам снажен момък е.
Ооо, сменя ги през седмица. Те мексиканците нали са преобладващо тип Danny Trejo:
iu

И бат Бенисио е като Аполон сред тях. Мисля, че е отговорен за поне 1/10 от мексиканската популация от под 15-годишните. В Холивуд пак ги мяткал, страшна работа е...
 
И, Блинки, извинявай, че така директно ти го казвам, ама вземи се образовай малко човек. Кой бил Бенисио дел Торо, дали го харесвали жените?!?! Моля ти се, човека е легенда! Прерови таблоидите, туй-онуй. Има и стихотворение за него:

Кой не знай Бенисио дел Торо
кой за него ней чувАл?!
Ново гаже хванал скоро,
днес цял час не бил е*ал.

"б" е буквата.
:):)
 
Не следя всяка звезда. Други неща чета и гледам. Както казах, попадал ми е, не ми е бил интересен, но честно казано изглежда добре - поне на долната снимка. За мъже, фен съм на:

Колин Фарел
Брадли Купър
Брат Пит
Джони Деп
Крис Хемсуърт
Давид Бекам
Отскоро и на Хенръ Кавил

П.П: Айде, ти и нандито да дадете предложение за заглавие на тази тема, в която ще изместя последните постове. ;) Не се смущавайте, каквото ви хрумне. ;)
 
П.П: Айде, ти и нандито да дадете предложение за заглавие на тази тема, в която ще изместя последните постове. ;) Не се смущавайте, каквото ви хрумне. ;)
Смущението ми е слабопознато чувство.:)
Аз като цяло нямам против предложението на нандибанди просто да се изтрие спама тук, да се позачисти темата на потърпевшата уважаема @advensve. (То май основно съветите на Ноке са по темата и адекватни.)

Иначе ако е за нова тема, заглавието е ясно:
"Двойниците на звездите"
Под №1 ви представяме слабоизвестния холивудски талант Бенисио дел Торо, дължащ интереса на филмовите агенти към него на приликата си с маститият предприемач Банко Стоянов. Пак намаза Бенисио, халал да ти е!;)
:):):)

Шегувам се. Нямам представа каква ще да е тая тема, "Вижте ететрИум колко е прост" звучи добре:):)
 
Добре, че владее самоконтрол по някакъв начин, иначе ....
"Ако владееш се, когато всички треперят, а наричат теб страхлив..." - Много любимо, въпреки че не съм мъж. :)

Относно заглавието на темата, дава ми се нещо от сорта:

"Прилича ли на звезда Блинки, или просто Петя е голям майстор на фотошопа?"

И Блинки - да Не знаеш кой е Бенисио Дел Торо е престъпление. Това е един от култовите актьори в Холивуд! Ако е слабо познат, то е защото се снима само и единствено в стойностни проекти.
И не - не виждам прилика между вас. Личи си, че във вените ти няма и капка индианска кръв.
 
"Ако владееш се, когато всички треперят, а наричат теб страхлив..." - Много любимо, въпреки че не съм мъж. :)

Относно заглавието на темата, дава ми се нещо от сорта:

"Прилича ли на звезда Блинки, или просто Петя е голям майстор на фотошопа?"

И Блинки - да Не знаеш кой е Бенисио Дел Торо е престъпление. Това е един от култовите актьори в Холивуд! Ако е слабо познат, то е защото се снима само и единствено в стойностни проекти.
И не - не виждам прилика между вас. Личи си, че във вените ти няма и капка индианска кръв.
Готово. Нанди, според мен това е ефект на Фотошопа, не мисля, че е променяла нещо по фасона ми. :)

Дай някой интересен и известен филм с него, ще се радвам да се ограмотя.

Хаххахааха - Тур-Би-На-Та, Тур-Би-На-Та!:):)
Оо, това е в ниските обороти още. :)
 

Горе