Проблем след актуализация на плъгин

Desisslava Dimitrova

Active Member
Здравейте,
Актуализирах плъгините на Jetpack и nextgen gallery и във хедъра се получи някаква грешка. Снимките във слайда също се промениха.
грешка.jpg
А и изчезнаха някой от джаджите в страничната лента и футъра.
 
От: Проблем след актуализация на плъгин

Деинсталирах галерията и проблемът в хедъра се оправи.
Кажете коя точно галерия да инсталирам, защото са много. Предишната се скапа от актуализацията.
В момента там където е имало nextgen gallery, снимките не са добре. На заглавната също се снимките се промениха.
 
Последно редактирано:
От: Проблем след актуализация на плъгин

Кажете коя точно галерия да инсталирам, защото са много. Предишната се скапа от актуализацията.
Безплатни галерии няма сообено хубави, даже никак. Бих ти препоръчал галериите от codecanyon, но там няма безплатни. Огромни са предимствата на платените плъгини откъдето и да го погледнеш.
 
От: Проблем след актуализация на плъгин

Безплатни галерии няма сообено хубави, даже никак. Бих ти препоръчал галериите от codecanyon, но там няма безплатни. Огромни са предимствата на платените плъгини откъдето и да го погледнеш.
Да, вече се убедих, че евтиното излиза скъпо. Всичко що е безплатно гърми на поразия и вече не смея да ги актуализирам.
Аз не съм много наясно, тези които в момента са безплатни, после ако се закупят ще работят ли добре или да ми препоръчаш добри платени плъгини.
 
От: Проблем след актуализация на плъгин

Ами повечето безплатни не се купуват, просто са безплатни:). Някои имат ''pro'' версии с екстри и се ъпгрейдват $. Тази Jetpack не виждам да е такава.
Ако искаш ще ти изпратя една платена галерия да погледнеш:)
 
От: Проблем след актуализация на плъгин

И на мен ми се прецака галерията след ъпдейт и се наложи да върна бекъп-а.. Менюто за настройките е съвсем различно и ме обърква.. Реално галериите са уж там, но в самия сайт изписва, че няма намерени галерии.. И засега ще отложа този ъпдейт, докато намеря време да седна и да го разнищя тоя случай..
 

Горе