Проблем с Адсенс

Darkbound

New Member
Здравейте!
Реших да пиша тук за моя проблем понеже предполагам ще има някой който мжое да ми каже защо така се получава или по точно... може и да знам защо се получава така а просто да ми потвърди някой :p
Преди няколко часа имах приходи - 39.30 $ за днес от 216 клика
Преди около 1 час реших да проверя отново и приходите ми бяха - 36.98 $ от 216 клика отново
Преди 10тина минути проверих отново и - 31.13 $ за 225 клика

Един приятел реши да пробва да клика постоянно като след всеки клик си сменя IP-то със динамично е и явно отначало е проработило но после предполагам са разбрали какво става и за това са намалили приходите на по реални суми? Според мен това е причината а вие как мислите? (150-160 от кликовете са истински останалите са от него)

А преди той да започне приходите бяха около 24-25 $ за ~160 клика

И очаквам занапред да има по 100+ клика на ден възможно ли е от многото кликове и да получавам по малки приходи а не както до сега защото ми се е случвало да получавам понякога около 0.50 $ за клик


П.С. сега са 287 клика и 34.88 $
а сега 287 клика 33.04 $

Мисля че инфото е достатъчно някой да си каже мнението моля :)
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Адсенс

Според мен съвсем скоро ще ти закрият акаунта. Тоя твоя приятел ще да е доста глупав ...
 
От: Проблем с Адсенс

Дано да не го закрият щото после от него ще искам пари предупредих го още преди да напиша тази тема :)
 
От: Проблем с Адсенс

Измамите с кликове са един от много сериозните проблеми на Гугъл. Точно поради това са впрегнали доста ресурси да хващат всякакви схеми. На прост език казано IP е само един от обективните факторите, които се следят. Замисли се само за операционна система, браузър, разделителна способност на екрана и стигни до чисто поведенчески модел - колко често и колко се задържа средният посетител преди евентуално да кликне. Е? Някакви си странни посетители с едни и същи браузъри, ОС и т.н. влизат на един сайт и първата им работа е да кликнат на някоя реклама и после си бият шута? То такава измама и сам ще я хванеш.
 
От: Проблем с Адсенс

Измамите с кликове са един от много сериозните проблеми на Гугъл. Точно поради това са впрегнали доста ресурси да хващат всякакви схеми. На прост език казано IP е само един от обективните факторите, които се следят. Замисли се само за операционна система, браузър, разделителна способност на екрана и стигни до чисто поведенчески модел - колко често и колко се задържа средният посетител преди евентуално да кликне. Е? Някакви си странни посетители с едни и същи браузъри, ОС и т.н. влизат на един сайт и първата им работа е да кликнат на някоя реклама и после си бият шута? То такава измама и сам ще я хванеш.


Да прав си разминаването е доста голямо при мене от сорта на около 800-900 импресии днес и 290 клика :lol:

иначе благодаря за изчерпателния отговор :)
 
От: От: Проблем с Адсенс

Да прав си разминаването е доста голямо при мене от сорта на около 800-900 импресии днес и 290 клика :lol:

иначе благодаря за изчерпателния отговор :)
Е вече спокойно можеш да смяташ, че нямаш акаунт.:(
 
От: Проблем с Адсенс

Не е така. 1 приятел си направи акаунт и не печелеше нищо, но накара 20 човека да му кликнат по 15 пъти, събра 12 $, не го блокнаха и той си закри акаунта и си ги взе.
 
От: Проблем с Адсенс

Не е голям проблем, просто няма да ти ги зачетат или ще му баннат мрежата. Или и двете.
Само гледай да не е системно.
 

Горе