Проблем с Адсенс

blackout8

Well-Known Member
Та с две думи да кажа какъв е проблема.

На моя сайт преди 2 месеца му сложих адсенс, исках да тествам импресиите, колко са на една позиция, щото мислих че сериозно се разминават с една брокерска програма ... та както и да е бях прав и после го махнах.
Работа е там че сега искам да тествам CPC-то на една позиция, обаче ей го проблема. Влизам пиша си юзъра и паролата и ме отхвърля, няма как да я сбъркам щото всички тестове ги правя с една и съща, обаче кофитото е че не мога да я върна паролата, не си спомням въпроси/отоговри и другите защите не са опомената ;/

Та реших си направя нов Адсенс, попълних всичко, одобриха ме после чаках да ми пуснат рекалмите, е качих кода в сайта, чаках 2 дена и на края на 2рия отново ме питаха да препращам същите, данни за регистрация и така вече след 3 пъти накрая каза не става било асоциирано с друг акаунт и т.н.

Каже кво мога да направя, понеже не съм много наясно с Адсенса?
 
От: Проблем с Адсенс

Единственото решение е да им пишеш, като опишеш подробно за проблема и какво си направил.
 
От: Проблем с Адсенс

Можеш ли да дадеш мейл?

А добре ако направя акаунт нов, и с друг сайт се регистрам, при одобренение не мога ли да взема код и да го сложа на този проблемни?
 
От: Проблем с Адсенс

Можеш ли да дадеш мейл?

А добре ако направя акаунт нов, и с друг сайт се регистрам, при одобренение не мога ли да взема код и да го сложа на този проблемни?

Не прави нищо повече, защото ще се забатачиш съвсем. Ако те сбарат за мулти акаунтинг, ще си усложниш нещата още повече. След малко ще погледна къде ще е най подходящо да им пишеш.
 
От: Проблем с Адсенс

Не ми се е налагало да им пиша скоро, а тези съвсем са си скрили формите за контакти, нищо не намирам. Пиши им във форума, там четат и от съпорта, ще те насочат...

http://www.google.com/support/forum
 
От: Проблем с Адсенс

10ks адсенса ич не ми е приоритетен, ама на сега как ми требва :D
 
От: Проблем с Адсенс

Хммм вече, тотално ме цакнаха

"AdSense профил с тези данни за вход не съществува, тъй като е асоцииран с неодобрена молба. За повече информация относно молбата Ви, моля прегледайте съобщението, което Ви изпратихме на адреса, който ни предоставихте"


Никой не ще дава този емйал от тъпия форум на Гошо, само некви малоумни въпроси ме питат ......

Абе принципно как става така - да имаш един акаунт в Гошо, само дето го регваш с един сайт а пък ползва кода на 1001 сайта?!
 

Горе