Проблем с Репутацията

lastsentinel

Active Member
Здравейте,
искам да попитам: само при мен ли има проблем с даването на репутация. Дадох репутация на двама потребители: на единия преди около месец, на другия вчера и забелязах, че на нито един от двамата не се е отчело. Защо е така ? :(
Поздрави
 
От: Проблем с Репутацията

Как така си забелязал, че не се е отчело? Лично аз не знам за възможност да разбереш дали е приета репутацията, освен ако не се опиташ отново да дадеш репутация на същият потребител в рамките на определено време/не се опиташ да направиш същото на същата публикация.
 
От: Проблем с Репутацията

Не става ли автоматично и веднага добавянето на репутация ? Имам предвид, цъкам I approve и да му се вдигне Rep Power веднага ?
 
  • Like
Реакции: Brad
Не, реп пауъра се вдига на база достигане на определено ниво на реп пойновете, които се събрал човека. Ти му даваш няколко реп пойнта в зависимост от твоя реп пауър и като се съберат достатъчно точки - неговия пауър се вдига.
 
От: Проблем с Репутацията

4 за да бъдем точни :)
Алгоритъма за определяне на "Power"-а е прост - Определен процент от брой публикации, Определен процент от броя на получиените репутации до момента (точки) и Определен процент от датата на регистриране на въпросния потребител, като процентите се залагат от администратора на сайта.
За да не ме разбереш погрешно, ако дадеш репутация на някой в размер на твоите 4 точки, то не значи непременно, че ще му се качи неговия Power.

Едит: А като сме тръгнали на тема частично разяснение. Това което се показва в дясно от аватара ти - надписа се определя от времето от което си регистриран. Зелените квадратчета от получените точки.
 
От: Проблем с Репутацията

Явно доста хора са тествали дали наистина има проблем с добавянето на репутация :)
А иначе имаш неубходимата бройка мнения (над 50) за да имаш репутация различна от нула, регистриран си от повече от година и половина, и като добавим едно 50-60 точки за репутация - ей ти я сметката.
 
От: Проблем с Репутацията

мама му дева че дремя
шибнах на един положителна вместо отрицателна девааааа
че ме е яд не може да се променя нали? има са радва идиота...
 
От: Проблем с Репутацията

хах приемаме оферти и репутации сеекви
 
От: Проблем с Репутацията

Ако се отнася за мен, няма проблем. Ще пиша на админите да ми я махнат.

мама му дева че дремя
шибнах на един положителна вместо отрицателна девааааа
че ме е яд не може да се променя нали? има са радва идиота...
 
От: Проблем с Репутацията

що пък да си ти ?
 
От: Проблем с Репутацията

Еми появи ми се репутация изведнъж от 0 на 4 точки и след това ти писа в темата това и реших, че може би съм аз. ;)
 
От: Проблем с Репутацията

А някой знае ли дали можем да видим репутацията на други потребители така както виждаме своята собствена: http://www.predpriemach.com/usercp.php
 
От: Проблем с Репутацията

не бе някакъв тарикат искаше някакви луди пари за сайт с потенциал готов скрипт с тъпо име
 

Горе