Проблем с индексация

BurnX

Well-Known Member
Здравейте , имам следния проблем .
В уеб мастър тула съм си сложил сайтмапа на ърдпрес сайта ми , обаче пише субмитед 6 а индексед 1 ,и седи доста време така.А има линкове към статиите и в фейс и по социалки би трябвало да го е индексирало.Някой да има идея ? И в гоогле не намира постовете...
 
От: Проблем с индексация

Така като го напиша , излизат всички постове и страници . Но интересно защо така излиза в уебмастър тула.И не се намират по никакви кийърдс дори лонг тейл.
Статиите са уникални с дължина 700-1000 думи , написани от писатели от iWriters + 2-3 мои.
 
От: Проблем с индексация

Индексирани са щом ги виждаш в гугъл, обаче според мен са в суплементал ризалтс.
Аз съм имал същия проблем, но само при много некачествено съдържание на английски и слаби входящи линкове. Бях направил един спамерски сайт с 20000 скрейпнати и машинно уникализирани статии, за да видя какво ще стане.. и естествено нищо хубаво не стана :)
Според мен проблема е или в линковете или в статиите
 
От: Проблем с индексация

Нито в едно нито в другото е , статиите са уникални , линковете са качествени , социалки , директории (само известни) статии и гледам да не е само анкора .Обаче самия домейн е нов и е ЕМД.....чудя се дали с последния ъпдейт нешо не съм порязан - но сайта не се появава в класирането - може би трябва още време ама с блогспот примерно доста по бързо се появяваше , а сега дори в топ 200 го няма никакъв.
 
От: Проблем с индексация

Ти какво питаш? Защо не са индексирани или защо не излизат в СЕРПа ?

Нито в едно нито в другото е , статиите са уникални , линковете са качествени , социалки , директории (само известни) статии и гледам да не е само анкора .Обаче самия домейн е нов и е ЕМД.....чудя се дали с последния ъпдейт нешо не съм порязан - но сайта не се появава в класирането - може би трябва още време ама с блогспот примерно доста по бързо се появяваше , а сега дори в топ 200 го няма никакъв.
 
От: Проблем с индексация

Питам защо в уеб мастър тула не ги показва като индексирани а показва , 6 събмитнати от сайт мапа но само 1 индекс ? това нормално ли е
 
От: Проблем с индексация

За съжаление, може би те е ударил EMD ъпдейта. Щом доменът ти е нов трябва да се погрижиш да им докажеш, че серботи по него, за д астане търстед и не ееднодневка. Пробвай да извлечеш през WMT адресите на статиитв и ги прати до индекса. Това на първо време. Щом казваш, че си се постарал за качствени линкове прегледай онпейдж оптимизацията. Виж тази статия с анализ относно EMD, които не са порязани и прецени дали твоят е като тях.
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе