Проблем с Adwords!

Angel Kadreev

New Member
Здравейте, намерих си да си взимам безплатни ваучери за Adwords. Свърши ми единия и направих нов акаунт, понеже в един акаунт може само един ваучер. Трети акаунт не тръгва вече да рекламира - пише това (Your Google AdWords account has been suspended because your billing information in this or a related account could not be verified.). Единия акаунт го направих през Opera Tor, за да ми смени самоличността, втория акаунт си го направих от обикновен браузър и третия акаунт го направих от друг компютър. Не става и не става. Кажете къде бъркам?
 
От: Проблем с Adwords!

ами направи си извода сам, грешката не е в теб.записали са ти сайта и 20 акаунта да направиш няма да стане.не може да се прекалява с ваучерите.

Не е това, щеше да пише има нящо проблем койно не схващам с платежната информация то така си пише дори, самите лични данни или незнам...
 
От: Проблем с Adwords!

Зарежи какво пишат - сега е масова сеч. Говорих с тях за спирането на акаунт с легитимен ваучер, за БГ и тн. Отговора беше - не може. След като поспорихме как така не може като те са го дали и е лесно да се провери стигнахме до съвета "направете си нов акаунт АКО получите друг редовен и безплатен ваучер, спрете стария на пауза и тогава пуснете новия. НО ако пуснете 3ти път отново с ваучер, то той и първият (основен) ще бъдат спрени"
Не успяха да ми обяснят защо, ако получа редовен ваучер не мога да го пусна, и изобщо каква е тогава идеята да раздават. "Скоро изцяло ще променим политиката си за ваучерите" - само това казаха
 
От: Проблем с Adwords!

Зарежи какво пишат - сега е масова сеч. Говорих с тях за спирането на акаунт с легитимен ваучер, за БГ и тн. Отговора беше - не може. След като поспорихме как така не може като те са го дали и е лесно да се провери стигнахме до съвета "направете си нов акаунт АКО получите друг редовен и безплатен ваучер, спрете стария на пауза и тогава пуснете новия. НО ако пуснете 3ти път отново с ваучер, то той и първият (основен) ще бъдат спрени"
Не успяха да ми обяснят защо, ако получа редовен ваучер не мога да го пусна, и изобщо каква е тогава идеята да раздават. "Скоро изцяло ще променим политиката си за ваучерите" - само това казаха


Е аз винаги преди да правя нов акаунт трия стария!
 
От: Проблем с Adwords!

Е аз винаги преди да правя нов акаунт трия стария!

Супер! А аналитикс? А данните от него? А със всеки ваучер различен сайт ли рекламираш и всеки път му слагаш различни таргет адреси и ключови думи? Не мисля, че Г пропускат да си водят бележки за всички тези неща...
 
От: Проблем с Adwords!

Супер! А аналитикс? А данните от него? А със всеки ваучер различен сайт ли рекламираш и всеки път му слагаш различни таргет адреси и ключови думи? Не мисля, че Г пропускат да си водят бележки за всички тези неща...

Ем аналитикс имам регистриран само един и то основния, при регистрация на нов акаунт в адуордс не правя други аналитикс. Е днес пак напавих и ми даде: Профилът Ви в Google AdWords бе спрян, тъй като данните Ви за плащане в него или в свързан с него профил не можаха да бъдат потвърдени
 
От: Проблем с Adwords!

Проблема не е в Гугъл, а във ваучерите. В кода е кодирано, за какво може да се използва. Не се заблуждавайте, опитайте без да пускате реклама 2 дни да видите, че пак ще ви резнат. Имам акаунт и го спират при пускането на реклама, регистрирам друг без дори да пускам реклама след около 24 часа ми спират акаунта, дори няма как да ги свържат двата, защото историята и бисквитките са изтрити, IP и emaila са различни при регистрацията, единственото нещо, е че кодовете са от един човек. За съжаление от "приятел" получих следната информация. Ако ваучера е получен от хостинг компания, в кода е записано коя е тя, бота сравнява информацията от кода с who is информацията на сайта, който се рекламира и ако не съвпаднат реже. Понякога се минава и метър, но само по някога.
 

Горе