Проблем с itrader

От: Проблем с itrader

Ако ти си лицето Х, видял си тема създадена от лицето У, но в нея е писало лицето Z и ти решиш да правиш бизнес със Z, то няма да можеш да дадеш iTrader на Z, защото в темата на У може да дадеш итрейдър само на У. Такъв ли е случая?
 
От: Проблем с itrader

Ами темата е само Х и У където Х е човека с който сключвам сделката и Y съм аз. Темата е създадена от Х и е писано само от мен. Той иска да ми даде Итрадер и аз на него, но ни изкарва грешен url адрес.
 
От: Проблем с itrader

Имам абсолютно същия проблем,писах и на Блинки - отговор както винаги никакъв :) Явно това е положението,както с превода на форума,така и с обновяването до новия VB и така нататък, и така нататък...
 
хъм проблема маи беше в настроиките темите в секцията мъни екчеиндж не ги броеше пробваите сега

за новия вб чакаме девелоперите да пуснат версии на плугините ...

за превода да кнвертираме неща в базата без да има шанс да се прецака нещо няма .... единствения вариянт е променлива по порменлива, нямаме време за това менажираме солидна броика сайтове в портфолиоаот си .... а и дразнещото лс е оправено по нататък ще се смисли в цялостнот решение....
 

Горе