Проблем с MS Office

cross

Well-Known Member
Здравейте!
Харддиска ми се повреди миналия месец и го смених. Инсталираха ми уиндоус 7. И сега ми трябва офис пакет. Взимам фирмения диск, на който е записан ( напълно лицензиран ) и ми дава неопределена грешка. От този диск са инсталирани над 100 компютъра, няма как проблема да е в него. Викам си да пробвам със замунденски и пак ми дава грешка:
Microsoft office requires universal CRT и някакъв код след това


Нищо не разбирам от компютри, какво е това и как да го фиксна?
Мерси!
 
От: Проблем с MS Office

МАЙКРОСОФТ БЪЛГАРИЯ
Телефон:02 965 7371
 
От: Проблем с MS Office

И те ще си заврат инсталацията на личния ми компютър да не казвам къде...
Ако имаш закупен лиценз ще ти обърнат внимание.
Но ти явно нямаш такъв.
 
От: Проблем с MS Office

Имам закупен лиценз, но то си пише, че е само за служебните компютри и вътрешната мрежа, а не за лични и такива, които са извън мрежата. ( мога да си го инсталирам ако искам на 1000 компютъра с този ключ, но имам поддържа само за вътрешната мрежа.)Сега разбра ли?
 
От: От: Проблем с MS Office

Имам закупен лиценз, но то си пише, че е само за служебните компютри и вътрешната мрежа, а не за лични и такива, които са извън мрежата. ( мога да си го инсталирам ако искам на 1000 компютъра с този ключ, но имам поддържа само за вътрешната мрежа.)Сега разбра ли?
Да, нямаш лиценз.
 
От: От: Проблем с MS Office

Да, нямаш лиценз.

Моля те, махни се от темата ми, имам си работа и търся отговор от човек, който наистина го знае. НЕ съм те вързал да ми помагаш, като не можеш и видимо не искаш. Повече с невменяеми като теб не смятам да се занимавам. Пак ти повтарям, моля за помощ и не задължавам никой да кисне и да пише тук, тъй че с теб не ми се говори.
 
От: Проблем с MS Office

От написаното по-горе разбирам, че проблема по-скоро е в Windows-a, отколкото в офис пакета.

Ако си със 32 битов Windows опитай първо с инсталация на това, а ако си с 64 битов Windows първо инсталирай това и след това опитай да стартираш инсталацията на офис пакета.

В случай, че отново има грешка пусни цялото съобщение.
 

Горе