Проблем с nextGEN Gallery

bizz

Active Member
Не ми дава да добавя снимки/ галерии.
Като цъкна на табчето Add Gallery/Images ми отваря една празна страница.
Изтрих плъгина, качих го на ново -> същото.
Идеи?
 
От: Проблем с nextGEN Gallery

Не е нормално. Коя версия ти е WP? Виж някой от другите плъгини дали не пречи?
 
От: Проблем с nextGEN Gallery

WordPress 3.3
Сега ще изключа плъгините един по един да проверя
 
От: Проблем с nextGEN Gallery

Изключвах плъгини, пробвах - същото.
Дори върнах версия 1.9.1 на nextGEN, за която в wordpress.com, пише че работи с WP 3.3, но пак празна страница?!
 
От: Проблем с nextGEN Gallery

Изключвах плъгини, пробвах - същото.
Дори върнах версия 1.9.1 на nextGEN, за която в wordpress.com, пише че работи с WP 3.3, но пак празна страница?!

Отвори addgallery.php и намери <div id="slider" class="wrap" style="display: none;"> след което го премхни.
И един въпрос, случайно хостинг доставчика ти дане е earthlink?
 
Последно редактирано:
От: Проблем с nextGEN Gallery

И аз имам проблем като се опитвам да кача снимки в галерията ми дава грешка:
Fatal error:call to underined functions wpcf7_add_tag_generaor()in
 
От: Проблем с nextGEN Gallery

И аз имам проблем като се опитвам да кача снимки в галерията ми дава грешка:
Fatal error:call to underined functions wpcf7_add_tag_generaor()in

Дане би да ползваш и contact-form-7? Пробвай да направиш това: Във файла на nexgen ngg-config.php намери require_once( WP_LOAD_PATH . 'wp-load.php'); и промени на require_once( WP_LOAD_PATH . 'wp-admin/admin.php');
 
От: Проблем с nextGEN Gallery

Оправих проблема преди да прочета поста ти като махнах contact-form-7 плъгина :)
 
От: Проблем с nextGEN Gallery

Оправих проблема преди да прочета поста ти като махнах contact-form-7 плъгина :)

Те си пречат двете, за това става така, ако искаш да ползва и двете, пробвай както ти казах.
 
От: От: Проблем с nextGEN Gallery

Отвори addgallery.php и намери <div id="slider" class="wrap" style="display: none;"> след което го премхни.
И един въпрос, случайно хостинг доставчика ти дане е earthlink?
Това ми отключи добавянето, но като кача снимка, не и се вижда thumbnail-a, отделно че флаша не работи...
На суперхостинг.бг съм
 
От: От: Проблем с nextGEN Gallery

Това ми отключи добавянето, но като кача снимка, не и се вижда thumbnail-a, отделно че флаша не работи...
На суперхостинг.бг съм

Проблема е в хостинга ти.
 
От: Проблем с nextGEN Gallery

И аз имам проблем с този плъгин - правя си галерия, качвам си снимките и когато я добавя в поста снимките седят на въпросчета? Моля, помогнете.
 
От: Проблем с nextGEN Gallery

Няма ли по-свястни плугини за галерии.
Винаги съ казвал, че плъгин, който изполва свои таблици и други изгъзици трябва да се трие директно (изключение YARPP за кеша).
Има си прекрасни слайдери със стандартните WP галерии, които не пълнят базата с боза и ако се деинсталират системета се връща към стандартна функционалност.
 
От: Проблем с nextGEN Gallery

А някой може ли да препоръча plugin за галерия който като му кача изображенията си в WP блога и им задам съответните заглавия и тагове на самите изображения при вкарването в галерията google да си ги зачита.

Понеже наскоро бях слагал един и като му напраскам вътре изображенията и той биеше едно име на галерията и всичките изображения вътре бяха с това име и съответно google не ми индексираше изображенията по ключовите думи които му бях задал при качването. :)

Който хелпне веднага му праскам една зелена точка за помощта :)
 
От: Проблем с nextGEN Gallery

Аз лично използвам bxSlider integration for WordPress. би трябвало да ти свърши работа.
Освен това мен лично най ме кефи, че не прави никакво допълнително мазало, а използва стандартния WP shortcode gallery.
 

Горе