Проблем с WP тема

wood

Well-Known Member
Някой може ли да каже защо след като създам нова страница в този Сайт, ме препраща към някоя обява. Става въпрос за / Правила & Условия, Реклама /, Страницата VIP е ОК, но другите две страници са проблемни. До преди месец всичко беше наред, но мисля че след поредният ъпдейт на Уордпреса се е получило това.
 
От: Проблем с WP тема

Когато се отвори страницата връща това:

Код:
Failed to load source for: [URL]http://www.bg-obiavi.info/%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0/[/URL]
след, което:
Код:
301 Moved Permanently
какво имаш в .htaccess?

може да е и проблем с encoding-a, гледам че всички други страници са ти на латиница с изключение на тези двете, пробвай да им смениш името в URL-то да не са на български.
 
От: Проблем с WP тема

Сменявах страницата и на латиница, ефекта е същият. Направих нова страница и пак ме препраща към някоя друга обява. Като изтрия тази обява към която ме препраща / Условия & Правила /, почва да отваря друга обява като кликна. Това имам в хатчеса:

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

# END WordPress
<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 95.87.234.251
deny from 77.78.155.118
 
Смени слъговете да латиница (в момента са на кирилица, не знам дали си го върнал както си е било преди това, защото по-горе си казал, че си го сменил).
Ако от това няма ефект, смени слъга на произволна цифра, примерно 33333 и виж тогава дали ще ти се зареди въпросната страница.
Пиши какъв е ефекта или поне драсни едно съобщение, когато направиш въпросните промени за да мога евентуално да погледна.
 
От: Re: Проблем с WP тема

Смени слъговете да латиница (в момента са на кирилица, не знам дали си го върнал както си е било преди това, защото по-горе си казал, че си го сменил).
Ако от това няма ефект, смени слъга на произволна цифра, примерно 33333 и виж тогава дали ще ти се зареди въпросната страница.
Пиши какъв е ефекта или поне драсни едно съобщение, когато направиш въпросните промени за да мога евентуално да погледна.

Проблемът се оправи, трябваше осем пъти да направя нова страница на латиница и чак тогава се оправи... Би ли погледнал дали всичко е наред сега, защото при мен е наред.
 
Всичко изглежда нормално на пръв поглед. Въпроса който остава е как се е появил този проблем.
 

Горе