Продаваме Банер реклама в над 1600 сайта в Англия

Gregorian70

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
С добро пожелание към всички Ви,

Администрираме и поддържаме съдържанието на над 1600 сайта за предоставяне на пълният спектър от услуги за почистване под три бранда в Англия: създадени съответно 2002, 2008 и 2013 г.
Нашите сайтове заемат завидни позиции на 1-ва страница в резултатите от органичното търсене на Google при заявки за локално търсене.
В нашата мрежа от сайтове има възможност да рекламирате Вашият бизнес чрез банер реклама.

Ние изграждаме нови сайтове всеки месец.
По този начин ние увеличаваме „мрежата“ си от сайтове.

Какви бизнеси могат да рекламират чрез банер реклама в нашата „мрежа“ от сайтове?
Бизнеси които може да се възползват от този вид реклама са:

  • Покупка или продажба на имоти;
  • Реклама на дестинация за туризъм - хотел или място за туризъм;
  • Строителни материали, строителство и услуги;
  • Онлайн магазини за: мебели, почистващи химикали и почистваща техника, бяла и черна техника, инвестиция и финансиране, застрахователен бизнес и много други.

Вие рекламирате в сайтове, които заемат водещи позиции в челните страници на резултатите от органичното търсене в Google при локални заявки.
Вашата реклама ще бъде показана в над 1600 сайта на територията на Англия във всеки един град, квартал или село пред над 64 милиона население.

Ние предлагаме и пробен период от 15 календарни дни за по-горе споменатите бизнеси, които пожелаят да рекламират с нас.

Показвам и обяснявам кои сме след сериозни запитвания! (това е по моя преценка)
На лични очаквам въпросите Ви.
Благодаря и Поздрави
 
От: Продаваме Банер реклама в над 1600 сайта в Англия

хиляда и шестен сайта :D баси next level предприемачите :D само не ми стана ясно това:
"Вашата реклама ще бъде показана в над 1600 сайта на територията на Англия във всеки един град, квартал или село пред над 64 милиона население. "
Тя и България има население ~7 милиона ама само 6 999 999 влизат в сайта ми : ( "пред над " е готин надпис :D
 
От: Продаваме Банер реклама в над 1600 сайта в Англия

Добро утро Стоката,
Аз поначало нещо ако не съм разбрал, не го споделям - просто ми е неудобно от факта.
Над 45 години съм и подобни задявки не ми са присърце.
Не мисля че трябва да продължиш дебата тук и по този начин, мисля че ако ме гледаш в очите
ще си много по-мек с мен !!!
Предизивика ме и си получи отговора.
Вие младите търсите за всичко похлупак. Мисля, че си умно момче и ще прекратиш дебата ни с този си тон.
Не ме карай да се чувствам с отговора си към теб и по този начин написан - ядосан на себе си, че подех тук
а не очи в очи дебата си с теб!
Поздрави за младостта ти.
 
От: Продаваме Банер реклама в над 1600 сайта в Англия

Супер, разбирам че се разбрах ме ! Не ми се влиза в полемики и отговори защото от опит знам, че достигам до среща след това в очи в очи...! Поздрави
 
От: Продаваме Банер реклама в над 1600 сайта в Англия

Колега, може ли малко ориентировъчни цени... имам познати в англия с фирма за почистване... мога да им предложа оферта.
 
От: Продаваме Банер реклама в над 1600 сайта в Англия

Здравей, писах ти на лични. Благодаря за интереса. Поздрави
 

Горе