Продавам Гривни Power Balance

Maverick

Well-Known Member
Ако си спортист, ежедневно си подложен на натоварване или просто искаш да си по координиран то Power Balance е твоето решение. Баланс, сила и гъвкавост! С Power Balance ще подобриш своето представяне във всяко едно начинание.

Power Balance е нова технология на която вече са се доверили много известни личности и със нейна помощ те постигат по-добри резултати. Футболисти, баскетболисти, пилоти на формула 1, сърфисти, актьори... всички те се радват на своя успех.

Как работи Power Balance?
Power Balance се основава на идеята за подобряване на естествения енергиен поток на тялото, която е сходна с много източни философии. Холограмата на Power Balance е проектирана да реагира с естественото енергийно поле на тялото.

RUBENS BARRICHELLO - пилот от формула 1
676.jpeg

"Невероятно е как се чувствам по-добре, по-силен и по-подвижен когато тренирам. Аз определено чувствам разлика на пистата"

TEEMU SELANNE - хокеист
677.jpeg

"Power Balance е невероятен продукт. Не само, че помага на мен и моя екип за баланса и издръжливостта на леда, но също така помогна на майка ми да живее и да се чувства по-добре изпълнявайки ежедневните си задачи.

SCOTT KAZMIR - баскетболист
678.jpeg

"Този продукт ми донесе огромен успех, наистина има разлика. Като за начало Power Balance подобрява дикцията, вместо да падам аз успявам да се балансирам. Също така се нуждая от вътрешна сила и издръжливостта за всичко и правейки моите рутини няма съмнение, че се чувствам по-добре с този продукт. Нямам съмнение, че Power Balance ще ми помогне да достигна следващото ниво."

SHAQUILLE O'NEAL - баскетболист
685.jpeg

"Аз не правя много препоръки, но това наистина работи! Разбрах за Power Balance когато някой ми направи теста. Тази нощ когато играех за Phoenix Suns, трима от моите съотборници носеха този продукт и ние победихме с 57 точки! Аз продължавах да чувствам нещо когато носех гривната, затова продължавам да я нося. Когато я сваля аз се връщам в нормалното си състояние. От тогава не спирам да я нося. Искам да направя всичко за да получа и най-малкото предимство. Аз съм тук за да ви кажа че работи!"

EKOLU KALAMA - Stand Up Paddle Surfing
680.jpeg

"Power Balance ми помага да достигна до ръба на силите си, поддържа ме центриран, а за мен да съм центриран и балансиран са най-важните неща. Аз започнах да използвам Power Balance когато видях жена ми да прави най-добрия sesh през нейния живот, стикерите бяха на нейната дъска, тя ми продаде! От тогава аз използвам Power Balance всеки път когато съм във водата. ... Power Balance е просто друг инструмент който те поддържа балансиран."

Никол Брана - Плажен волейбол
681.jpeg

„Аз наистина вярвам... защото чувствам резултатите с Power Balance"


Рики Ромеро - Бейзбол
682.jpeg

"Всеки питчър ще се съгласи, че балансът, силата и издръжливостта са ключови за успеха им. С Power Balance забелязах мигновенна разлика в моите постижения. Този продукт е направо изумителен и всеки, който иска да увеличи своя потенциал, трябва да го носи! "


УИЛОУ КОРБЕР - Планинско колоездене
683.jpeg

„Сложих си първата гривна Power Balance две седмици преди Националното първенство. Спечелих второ място и се почувствах невероятно. Състезание след състезание ставах все по-бърза и по-бърза. Току-що завърших сезона с бронзов медал на Световното първенство в Австралия. Никога не съм се чувствала по-спокойна и съсредоточена. Power Balance ме превърна от добър състезател в страхотен!"


Анди Айрънс - СЪРФ
684.jpeg

„Увереността е от решаващо значение за да успееш. Power Balance увеличи моята увереност и постижения в сърфинга."

Демо:
http://www.youtube.com/watch?v=uZVbP-QNqLk&feature=player_embedded

Български известни личности ползващи Power Balance:

Кубрат Пулев
686.jpeg


Златка Райкова
687.jpeg


Елена и Преслава “Пия за тебе”
http://www.youtube.com/watch?v=dDAdA20gql8&feature=player_embedded

Преслава “Жените след мен”

http://www.youtube.com/watch?v=4wBbEeslv7c&feature=player_embedded

Както всички знаем всичко в природата вибрира на определена честота. В това число е и нашето тяло. Power Balance е хлограма проектирана да работи в синхрон с твоето тяло. Вземи своята гривна Power Balance сега и се увери сам в нейната ефективност.

http://www.imagehost.ehaa.info/image/688.jpeg

Цена: 45лв. с безплатна доставка
(100% гаранция за качество! Ако не си доволен върни продукта до 3 дни, а ние ще ти върнем парите!)
За големи количества големи отстъпки
 
Оня ден по радиото в колата чух, че щяло да има някакво тупалка-парти с Илиян и неговите 5 тупалки, на което, ако си облечен в бяло, получаваш безплатно една такава невероятна гривна! :D Не разбрах къде и кога, но който е мераклия за такава гривна - да търси.

Тия китайски гривнички са чудесен пример как се прави добър маркетинг! :) Гледайте и се учете как се продава нещо със себестойност 1 лв. на цена 50-100 пъти по-висока. Евала! :)

Между другото, като гледам не си от оторизираните дилъри, дали твоите гривни минават проверката тук: http://www.powerbalance.bg/proverka-na-kod ? :)
 
От: Продавам Гривни Power Balance

Утре ще ходя до мола да проверя тая "кирия" действа ли.
 
От: Продавам Гривни Power Balance

Действа бе как да не действа. Баба ви и дядо ви се с такива гривни са се кичили ;)
 
От: Re: Продавам Гривни Power Balance

Оня ден по радиото в колата чух, че щяло да има някакво тупалка-парти с Илиян и неговите 5 тупалки, на което, ако си облечен в бяло, получаваш безплатно една такава невероятна гривна! :D Не разбрах къде и кога, но който е мераклия за такава гривна - да търси.

Тия китайски гривнички са чудесен пример как се прави добър маркетинг! :) Гледайте и се учете как се продава нещо със себестойност 1 лв. на цена 50-100 пъти по-висока. Евала! :)

Между другото, като гледам не си от оторизираните дилъри, дали твоите гривни минават проверката тук: http://www.powerbalance.bg/proverka-na-kod ? :)

Никъде другаде по света я няма тази проверка. Виш в американския сайт! Аз взимам гривните директно от производителя, а не от БГ.
Все пак съм написал, че връщам парите ако не си доволен. Мисля, че е предостатъчно!

ето и една статия http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=593539
 
Последно редактирано:
От: Re: Продавам Гривни Power Balance

Никъде другаде по света я няма тази проверка. Виш в американския сайт!

ВИЖ пич

Това което представяш е менте поради простата причина че всеки отделен човек има различен енергиен баланс който функционира по различен начин.

Няма универсално решение или лекарство което да действа по еднакъв начин и на мен и на теб, освен ако не е нещо самообучаващо се което се настройва според уникалните импулси на всеки отделен индивид.
 
От: Re: Продавам Гривни Power Balance

Действа бе как да не действа. Баба ви и дядо ви се с такива гривни са се кичили ;)

Когато баба ти и дядо ти са били на твоите години са работели на полето и ако всички са расъждавали като теб, сега и ти щеше да копаш градината.

ВИЖ пич

Това което представяш е менте поради простата причина че всеки отделен човек има различен енергиен баланс който функционира по различен начин.

Няма универсално решение или лекарство което да действа по еднакъв начин и на мен и на теб, освен ако не е нещо самообучаващо се което се настройва според уникалните импулси на всеки отделен индивид.

Виж пич. Винаги ще има хейтъри и невярващи така, че си мисли каквото искаш. Аз лично също не вярвах, но когато направих теста се оказа, че действа.
 
От: Продавам Гривни Power Balance

Защо не ми вдъхва доверие твоя пост е едно мое тълкуване на подобна оферта сътворена от мен:

Гривна за вежди - това е вашето точно попадение. Гривната е оригинална и е натопявана 7 пъти в будистки ручей в Тибет.
Гривната за вежди ще позиционира веждите ви на такова ниво, че ще избистри погледа ви максимално. До вчера ако сте виждали на 150 метра идеално, днес това ще ви се струва смехотворно с нашата гривна за вежди. Днес с нея вие ще виждате най-малко на 2500 метра надпис с големина 10 пиксела. НЕ това не е лъжа, защото гривната я ползват - Рамбо, Робинята Изаура и много други известни личности. Ще ви спестим техните коментари за да не ви разплачем със словоизлияния по адрес на член от вашето семейство ...
 
От: Продавам Гривни Power Balance

ВИЖ ПИЧ , НЕ МОЖЕ ДА ПРОДАВАШ НА КРАСТАВИЧАР КРАСТАВИЦИ , ОТ ТУК ТИ Е ЯСНО ,ЧЕ НИКОЙ НЯМА ДА СИ КУПИ ТАКИВА БОКЛУЦИ . МОЖЕШЕ ДА ОЗАГЛАВИШ ТЕМА СЪС ЗАГЛАВИЕ " КАК ДА ПРОДАВАМ В БЪЛГАРИЯ , ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО" ,ЩЕШЕ ДА ИМАШ НЯКАКВИ ОТЗИВИ И ДА НАУЧИШ НЕЩО , А СЕГА ОСВЕН ХРАНА ДРУГО НЯМА ДА ПОЛУЧИШ :D .
 
От: Продавам Гривни Power Balance

" scorpiass " ти го е казал точно ... да не си мислиш, че тук потребителите са и читатели на "трета възраст" ;)
 
От: Продавам Гривни Power Balance

BRAIN_PAIN купи си за 2$, обаче като останеш разочарован недей да плюеш в темата.

Никой не карам насила да си купува каквото и да било. Тези гривни в мола в София се продават по 80-90лв. Аз предлагам по-евтина цена с безплатна доставка. И когато си получиш гривната фирмата доставчик ти дава 15мин. в който можеш да я тестваш ако не си доволен връщаш гривната и аз ти връщам парите. Не мога да разбера защо давате мнение без да сте пробвали. Аз повече няма да пиша в тази тема защото нямам време да се занимавам с хейтъри. Ако някой иска да си поръча нека се свърже с мен на лично.
 
От: Продавам Гривни Power Balance

Я обясни за 15 минути какъв ефект трябва да има гривната, че искам да си поръчам една да я пробвам ...
 
А случайно да имаш Космодиск? Също така търся да си купя и две от наколенките на доктор Ливайн.
 
От: Продавам Гривни Power Balance

BRAIN_PAIN купи си за 2$, обаче като останеш разочарован недей да плюеш в темата.

Никой не карам насила да си купува каквото и да било. Тези гривни в мола в София се продават по 80-90лв. Аз предлагам по-евтина цена с безплатна доставка. И когато си получиш гривната фирмата доставчик ти дава 15мин. в който можеш да я тестваш ако не си доволен връщаш гривната и аз ти връщам парите. Не мога да разбера защо давате мнение без да сте пробвали. Аз повече няма да пиша в тази тема защото нямам време да се занимавам с хейтъри. Ако някой иска да си поръча нека се свърже с мен на лично.

Още като видях каква тема си пуснал и ми стана ясно как ще се развие. Имаш над 200 поста тук, което означава, че трябва да си запознат с духа на форумЪТ. Да пуснеш нещо такова тук е най-малкото проява на наивност, а може да е и смелост :)
 
От: Продавам Гривни Power Balance

Maverick даже снимката, която си дал е същата, като тази от ибей. Ако може да обясниш какъв точно ефект трябва да има от гривната и каква е разликата с тази от ибей? Ако наистина продукта си заслужаваше, да се беше постарал малко сам да си направиш снимки. И какво ме интересува в моловете колко се продавали. Всичките идват от едно място. Китайски боклуци, които се продават със 100 пъти по-голяма надценка.

ПС: 10-15 лева е по-адекватна цена :) Ти искаш въвсем ташак да си праиш. Продадеш една гривна и си богат вече :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам Гривни Power Balance

Утре ще ходя до мола да проверя тая "кирия" действа ли.
Ходих по принцип не вярвам в такива неща и си мислих че е таш*к работа но маи подейства, един приятел не можа да ме наклони като я сложих, а без нея успя.
Maverick цената им беше 78 лева, а сега гледам че в оригиналния сайт вървят по 30$. Бих могъл да взема 1-2 гривни но не съм сигурен дали са оригинални. Баркод можеш ли да ми дадеш да ги проверя :)
 
От: Продавам Гривни Power Balance

Аз също си правих тест в един от моловете обаче продавачите ми показаха и ментета които излгеждат по същия начин само че силикона по малко се разтяга а холограмата изглежда некачествена...
 

Горе