Продавам Цигарата

ThinkFast

New Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
cigarata.com
Изтича на: 13.01.2010
Закупен е от суперхостинг
Мислех да продавам електронни цигари. След като разбрах че ще се вдигат цените и го купих.
Впоследствие не ми остана време, все имам по приоритетни задачи от разширяване на бизнеса :)
Продавам само домейна, не е вързан към хост.
Цената е 200лв. Моля без излишни коментари.

За да докажа собствеността на домейна, току що си ъпдейтнах whois инфото. Можете да ми се обадите на телефона http://whois.domaintools.com/cigarata.com Незнам кога ще се ъпдейтне.

Възможен е лек коментар по цената.
 
Последно редактирано:
От: Продавам Цигарата

Възможен е лек коментар по цената.
Както и бартер, ако е интересен.
 
От: Продавам Цигарата

Цената не е крайна!
 
От: Продавам Цигарата

и после викат че сме били спамили в пазар ... мчи как няма да спамим при подобни предложения ...
защо примерно няма спам в моя тема за продажба ?

ти все едно си някакъв нагъл арабин и искаш да ми продадеш мускалче светена вода от река Йордан за 50$ на сергия в Илиенци ?


и аз продавам домейна eXbg.com za 2 000 лева
ако има идиоти да купят неговия - моля да се обадят и на мен !!!
 
От: Продавам Цигарата

за тоя домейн максимум 10 лева може да вземеш
:lol::lol:
Хайде стига смешки! Този домейн го взех за да разширя бизнеса с продажбата на електронни цигари. Домейна е префектен. Да не говорим, че 200лв цена се избиват за не повече от седмица при такъв бизнес. Особенно както вдигат цигарите всяка година.
Не ми остана време просто и имах други ангажименти.
Надценките с които продават магазините тука са поне 300%.

и после викат че сме били спамили в пазар ... мчи как няма да спамим при подобни предложения ...
защо примерно няма спам в моя тема за продажба ?

ти все едно си някакъв нагъл арабин и искаш да ми продадеш мускалче светена вода от река Йордан за 50$ на сергия в Илиенци ?
Виж какво, ако искаш да спамиш, иди в магазините за автомобили, в агенциите за недвижими имоти и ги оспами лице в лице! Кажи им, че автомобилите и имотите които продават струват не повече от 1/4 от цената, която предлагат и т.н. ти си знаеш. Да видим какво ще ти кажат. Може пък да си купиш една ходна за 5лв :mrgreen:


и аз продавам домейна eXbg.com za 2 000 лева
ако има идиоти да купят неговия - моля да се обадят и на мен !!!
Не знаеш как се пуска тема ли?
 
От: Продавам Цигарата

а не е ли по-лесно да си взема cigarata.net, който е свободен
Вземи си info, по ефтино е.
 
От: Продавам Цигарата

има нещо вярно, cigara.info също е свободен
 
От: Продавам Цигарата

Забравете за тази обява....
...домейна не се продава вече.

Горещо ви препоръчвам да си регистрирате .net и .info домейните.
Проблема е, че целия форум знае, че не искате да купувате такъв домейн, а просто изпитвате непреодоломото желание да си изкажете "експертното" мнение.
Утре минете покрай спалнята на родителите си, вижте ги какво правят и дайте и на тях "експертното" си мнение.
 
От: Продавам Цигарата

що така с лошо ? гол домейн е това без стойност... как да му вземеш 200 лева- виждаш ченикой няма желание да го купи - предполагам си го предложил и на други места и там е било същото ?
нали ?
 
От: Продавам Цигарата

що така с лошо ? гол домейн е това без стойност... как да му вземеш 200 лева- виждаш ченикой няма желание да го купи - предполагам си го предложил и на други места и там е било същото ?
нали ?
Към никой нямам лоши чувства. Просто давам идея за поле за изява на разбирачите.
Не искам да му вземам 200 лева. Искам да го продам на някой който иска да го купи, за да направи нещо с него.
Това че никой от вас не иска да го купи не означава че е безплатен. Всъщност желаещи имаше, но просто не ме устройваха бартерите които ми предложиха.
Може би наистина трябва сериозно да се замислиш, защо след като на теб ти се струва неизгодно, на някои хора им се струва изгодно.
Не съм го пускал за продажба никъде другаде поради простата причина че имам доста ангажименти и малко свободно време.
В момента дори се чудя защо изобщо си губя времето да се занимавам със спамери.
Тази секция пазар наистина трябва да се направи без опция за коментари. Като се замисли човек, един спамер не праща ЛС. Може би липсата на публика не може да предостави същото ниво на удоволствие.
Хайде със здраве. Домейна категорично не се продава вече.
След като съм написал, че не го продавам не разбирам за какво спамите все още.
ПП: Интересна е душата на спамера
 
От: Продавам Цигарата

едитнах го за триене
 

Горе