Продавам домейн .com

botrg

New Member
Продавам letwest.com, подходящ за брандинг, имам и статии към него на тема икономика. Трафика е главно от САЩ. При интерес [email protected]
 
Не влизам тук, затова отговарям късно. Прикачих снимки, от където съм гледал, не го поддържам блога. Сега очевидно няма трафик, защото е "паркиран за продажба" ако има такъв термин, но като се върне към блога тръгват отново. Домейна е патен за още 2-3 години.
 

Прикачени файлове

  • site.png
    site.png
    40.6 KB · Преглеждания: 13
  • site2.png
    site2.png
    27.8 KB · Преглеждания: 13
Не влизам тук, затова отговарям късно. Прикачих снимки, от където съм гледал, не го поддържам блога. Сега очевидно няма трафик, защото е "паркиран за продажба" ако има такъв термин, но като се върне към блога тръгват отново. Домейна е патен за още 2-3 години.
Трафика НЯМА да се върне сам, колега :) пиши го бегал :) или по друг начин казано - пиши го на пясъка на брега на морето :)
Някога е имало трафик, НО сега е НУЛА
успех
 
Трафика НЯМА да се върне сам, колега :) пиши го бегал :) или по друг начин казано - пиши го на пясъка на брега на морето :)
Някога е имало трафик, НО сега е НУЛА
успех
По пясъка на морето може да си спал тази нощ май: 1. Не съм колега, бях забравил за домейна даже. 2. Много пъти съм го прикачвал към блога и трафика се е връщал! 3. Домейн с потенциал, защо изобщо броиш 15 или 30 посещения на ден, просто посочих, че върху него е работено, все пак продавам домейн а не сайт!
 
Моля, това не е чат място, или някой се интересува, или не, клюките и губенето на време нямат смисъл.
 
Моля, това не е чат място, или някой се интересува, или не, клюките и губенето на време нямат смисъл.
Не понасяш конструктивна критика ли?
И се научете че стоката която продавате има цена! Или тя е според клиента ;)
И да ти напомня че това е форум! Обсъждат се нещата! Като не искаш чат а само лични отивай в олх!
 
А ще се престрашиш ли да кажеш цена или ще поизчакаш още 1-2 години докато пак се сетиш? :)
 
Не понасяш конструктивна критика ли?
И се научете че стоката която продавате има цена! Или тя е според клиента ;)
И да ти напомня че това е форум! Обсъждат се нещата! Като не искаш чат а само лични отивай в олх!
Не, че не понасям критика, но Вие не ме критикувате, а казвате, че червеното Ви харесва повече от Синьото, което го превръща в разводняване... Както и да е, цена няма, защото нямам представа как вървят тези неща, предполагах, че Вие в този форум разбирате повече, а не сте бг мама. В естибот пише 1500 долара, до колкото си спомням, разбира се, за по-малко ще го продам, но нз цена...
 
Моя грешка, не в естибот а годадди, прикачил съм снимка.
 

Прикачени файлове

  • 111.png
    111.png
    183.8 KB · Преглеждания: 9
Не, че не понасям критика, но Вие не ме критикувате, а казвате, че червеното Ви харесва повече от Синьото, което го превръща в разводняване... Както и да е, цена няма, защото нямам представа как вървят тези неща, предполагах, че Вие в този форум разбирате повече, а не сте бг мама. В естибот пише 1500 долара, до колкото си спомням, разбира се, за по-малко ще го продам, но нз цена...
извинявай че не ги разбирам като теб тези неща :) успех
 

Горе