Продавам линкове в pr2 сайт

unhumannature

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте!

Сайта е mama-gotvi.org . PR-a му е 2. Относно посетители реално не мога да кажа, защото отскоро се разработва по-сериозно. Тоест статистиката от някои минали месеци ме дърпа надолу. Местата за линкове са на всяка странца (освен на индекса) на мястото на полето "Реклами с Google" тоест долу след края на дадена статия. Мога да гарантирам, че сайт-а се подновява и развива ежедневно. Обмисля се и пускането на английска версия. Цените са следните 2 лева на линк, за един месец. Ако някой е заинтересован може да ми пише тук на лс или на скайп - darkrapture. Лека вечер!

Димитър Димитров
 
От: Продавам линкове в pr2 сайт

Май на ЛС не става преди десет поста, та директно тук:
Как да ти ги пратя тези два лева? В смисъл, ePay ползваш ли? Че по банков път ще е забавно като ситуация :)
 
От: Продавам линкове в pr2 сайт

Колега, мисля взимаш малко скъпо, аз слагам линк във 3 сайт с pr 3 и посетители 5 пъти повече от твойте, само за 2 лева на месец... а пък си мислех, че аз взимам малко скъпо..
 
От: Продавам линкове в pr2 сайт

Е то, ако трябва да се виждаме, то таксито ще излезе повече (бирата не я броя, тя е удоволствие).
От друга страна два лева за линк на сайт с уникално съдържание си струват теста, та ако дадеш банкова сметка на ЛС ще прежаля и още един лев за превода.

Скайп ползвам рядко, за съжаление, веднъж седмично, а последният път беше снощи.
 
От: Продавам линкове в pr2 сайт

Колега, мисля взимаш малко скъпо, аз слагам линк във 3 сайт с pr 3 и посетители 5 пъти повече от твойте, само за 2 лева на месец... а пък си мислех, че аз взимам малко скъпо..

Това, че си определил такава цена - никой не е виновен....
И теб какво те бърка, че взима високо. Кофти е, че някой друг печели повече пари ли ? Еми като знае как ще печели...
Що не си дигнеш цената... Абе като цяло, човека е пуснал обява и толквоа. Не е питал - как е цената според вас... Ако си заинтересован му пишеш. Ако не си - не пишеш и готово..
 
От: Продавам линкове в pr2 сайт

НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Потребители средно - 157.54 (от Google Analytics).
Място за реклама - банер 468Х60 в долната част на всяка страница (след дадената статия)
Цена за месец - 10лв
Минимален период за заявка - няма.
Начин на плащане - банков превод.
 
От: От: Продавам линкове в pr2 сайт

Как да ти ги пратя тези два лева? В смисъл, epay ползваш ли? Че по банков път ще е забавно като ситуация :)


хаха :d наистина ще е fun
 

Горе