Продавам реклама за гугъл полета

exP

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
Давам 2 рекламни позиции за гугъл реклами едното е 728х15 и 468х60 във ex-tv.net 468х60 горе в хедъра и 728х15 под категориите :) вижте статистиката цена немога да определя с точност затова вие предлагайте ако ми хареса ще ги дам двете :) може и поотделно затова предлагайте и поотделно ако искате
за 9 дни почти 23 като последния ден снимката се направи на обяд :)
 

Прикачени файлове

  • adsense.jpg
    adsense.jpg
    96.1 KB · Преглеждания: 42
От: Продавам реклама за гугъл полета

Какво стана ? И на другия пич ли му баннаха акаунта ? :)
 
От: Продавам реклама за гугъл полета

не просто му върнах домейна и той ся ще ми плати тия 23$ защото той ще продава целия сайт за 700 и каза ако му ги дам аз ще получа сичко , а няма от къде да ги изкарам :)
 
От: Продавам реклама за гугъл полета

Давам рекламата за 40 лева на месец ще има 2 рекламни полета текстови линкове под категориите + банер горе в хедъра 468х60 и бонус ако днес го закупи някой банер пак горе в хедъра 150х150 на мястото на бгтоп банера
 
От: Продавам реклама за гугъл полета

Май няма да намериш балъци в тоя форум, тука всички са тарикати. Кой ще ти даде 40 лева за месец при условие че с честни кликове от този сайт не може да се изкара повече от $1 дневно.
 
От: От: Продавам реклама за гугъл полета

Май няма да намериш балъци в тоя форум, тука всички са тарикати. Кой ще ти даде 40 лева за месец при условие че с честни кликове от този сайт не може да се изкара повече от $1 дневно.

кой каза че мойте не са честни искаш да кажеш че карам хората да кликат както и аз ли ?

щом е така затваряйте темата не искам да излизам лъжец !
 
От: Продавам реклама за гугъл полета

Да, затваряйте темата, и всички които не толерират други теми на тарикати нека да помогнат да имаме един чист от глупоси форум.
 

Горе