Продавам сайт за футболни прогнози

kiko_an

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Името на сайта е Futbolniprognozi.co.cc, домейна е Pagerank 3. Сайта е правен на Joomla. Приходите идват главно от афилейти, като за миналия месец съм изкарал 200-300 лв. Сайта се продава без афилейтите, тоест трябва да си направите ваши и да започнете от нула. В самия сайт има отворено тиксо за трафика. Цената на сайта е 500 лв. без коментар.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Със тези посещения, които генерираш на ден и с факта, че афилиетите не са включени в цената 500 лева са адски далеч от реалността
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

извинявай ама "за миналия месец съм изкарал 200-300 лв" си е невероятно несериозно - наясно ли си, че разликата е 50 %

защо афилиатетата не са включени?
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Сайта се продава без афилейтите, защото този месец има депозирани 5000 Евро от клиенти. Искам да го продам, защото ще правя много по голям сайт на повече езици. Така, че това е.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

И аз да съм и аз няма да си дам рефернатите... Знаете ли как се събират тия хора... Щото от 300 човека днеска само 10 цъкат на банера и я някой се регне, я не... За месец от 300 клика имам 2 регистрации с по 1 активен клиент... И да речем, за последните 3 месеца сайта ми е направил 1000 евро. Аз ще му искам 2500 евро. Давате ли ми ги?
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Заинтерисован съм, но ми е интересно как ще стане прехвърлянето на .co.cc ?
 

Горе