Продавам сайт www.pishtovi.com

conan

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, продавам сайта www.pishtovi.com
Сайтът е на 3 години. PR4, сравнително добра SEO оптимизация (първо място на дума "пищови"). Средни уникални на ден - 300, като по време на изпити се увеличават двойно. Със добър съпорт може да вдигне над 1000 уникални на ден.

Не е развиван отдавна, базата данни съдържа 200 пищови като хората добавят по над 10 на ден, но за съжаление нямам време да го обновявам.
Способи за печалба от сайта :
- реклама
- пищов срещу СМС
- изготвяне на дипломни работи и реферати - в мейла на сайта се получават по над 5 заявки на ден от различни потребители.

Конкретни оферти в цифри приемам на ЛС. Въпросите около сайта можем да обсъждаме в темата разбира се.
 
един въпрос:
защо няма adsense по сайта или поне аз не видях, да не би да е blacklist-нат или нещо подобно?
това е първия и най-лесен начин за печелене на пари от такъв тип сайт, затова е важно да се знае според мен.
 
един въпрос:
защо няма adsense по сайта или поне аз не видях, да не би да е blacklist-нат или нещо подобно?
това е първия и най-лесен начин за печелене на пари от такъв тип сайт, затова е важно да се знае според мен.

може би защото :
Сайтовете, показващи реклами на Google, не трябва да включват:
....
# Продажби или промоция на курсови работи или студентски есета
 
Blinky мерси батка. Направих сайта в края на 2005 година и след време напълно спрях да се занимавам с него. В момента основно продавам линкове, но някой който му се занимава сериозно може много да го разработи. Особенно с името което има сайта. Пък и рекламка има много в студентски град, бях се погрижил за това. Още седи :)


cybervn - много си прав. Отказаха ми от google adsense, но пък бях приет в neogen.bg, но спрях да им пускам реклами. И така.
 
@conan може ли да кажеш все пак някаква ориентировъчна цена ( не ти пиша пм, защото може да има и други заинтересовани ) ?
Тематиката ми се вижда интересна...

Поздрави, Александър
 
Цената ще е сериозна, със сигурност 4 цифри, все пак очаквам вашите предложения, и пак казвам, сайтът е подходящ за хора които имат бизнес с реферати дипломни курсови работи и всякакви университетски истории, просто запитванията са адски много всеки ден от потребители. АКо е за любител ще трябва да го развива и няма да му свърши такава добра работа.
 
@conan благодаря за разяснението, но определено парите ми се струват доста.
Пожелавам ти успех с продажбата.

Поздрави, Александър
 

Горе