Продавам туристически сайт

От: Продавам туристически сайт

като за мен колко? а и цсс-а нещо нещо...
каква е посещаемостта?
 
От: Продавам туристически сайт

посещаемостта е малка
Сайта не е оптимизиран
по около 30тина посещения има на ден

какво му е на css-a?
 
От: Продавам туристически сайт

ами имам по4ти два екрана скрол надолу
... и не каза колко пароци?
 
От: Продавам туристически сайт

Може ли и на мен да изпратиш цена и подробности около сайта. Хостинг, система, приходи до момента (ако има), има подсайтове - форум, работа .... какво ще се случи с тях?
 
От: Продавам туристически сайт

Може малко да го пооправиш де...
Като кликна на Албена и отивам в Априлци
Като кликна на Коли и е това [url]http://opal.superhostingbg.com/suspended.page/[/URL]
Нищо лично.Успех с продажбата.
 
От: Продавам туристически сайт

@brad1985 в сайта няма категория Априлци. Това, че някой е пуснал там където не трябва не е "бъг" по сайта. А това за колите е така понеже не бях платил хостина на другия сайт, но теб това какво те бърка, че другия сайт не рабноти. Аз продавам този.

@kuzmanin, продава се целия сайт. Това с хотелите, форума, обявите. Ако купувача е малко предприемчив може сайта да го развие мн лесно с още мн категории като хотели, обяви и т.н. Сайта не е cms.
 
От: Продавам туристически сайт

Имам желание да го купя.
Кажи за мен каква е цената и ще се разберем
 
От: Продавам туристически сайт

Колко мислиш, че ще ти излезе да ти напишат сайт за обяви, за постване на хотелите и форум? Отделно има интегриран блог. Админ панели и т.н.
1к стотинки ли?

поздрави, айбиемчо
 
От: Продавам туристически сайт

oO ...ама
как така 1000 ? за кое ?
аз имам пет такива сайта за туризъм и петте са с много повече посещения от твоя ... и по красиви според мен :)
ако ги продам както ти казваш - направо да си бия камшика към Халкидики за три месеца? :twisted::twisted::twisted::twisted:
 
От: Продавам туристически сайт

А добре според вас колко струва изработката на един такъв сайт?
 
От: Продавам туристически сайт

А добре според вас колко струва изработката на един такъв сайт?

а според теб кое струва 1к? тука се напълни с обяви от типа "ако се оптимизира може да прави много повече" ако ама не е!
Първо: brad1985 е прав, цъкам на Албена и се отваря не само някакав хотел в Априлци ами и такива от цялата страна. Това че някой си е пуснал хотела там, ами оправи го де :)
Второ: дизайна ти (тук е лично мнение) не струва, нищо лично
Трето: Wordpress доколкото знам все още е безплатен и все още се инсталира за около 5 мин, така че не знам това какъв плюс ти е

и последни, или вземи да го пооправиш сайта, и тогава да поискаш някаква реална цена, или просто смъкни сегашната :)
Без лоши чувства :)
 
От: Продавам туристически сайт

А добре според вас колко струва изработката на един такъв сайт?

Аз лично не бих платил месечната печалба * 20.

Говоря за печалба след приспадане на разходите.

В твоя случай не продаваш направа на сайт, а готов сайт и купувача не го интересува колко пари струва твоята направа.

Все пак ако реша да си направя такъв сайт бих потърсил ценова оферта от повече от един доставчик.
 

Горе