Продавам уникален домейн: Catalog.com

Станимир И

Well-Known Member
Здравейте, налага ми се, да намеря голяма сума бързо за лични проблеми, трябва да продам един мой любим домейн, държан доста години, за жалост понякога се налага.
Домейна е Catalog.com , който разбира, от домейни ще разбере каква е цената, за сега домейна се продава само единствено през epik.com, той е ексклузивен през тях, но реших да пусна и тук оферта единствена само за България.

Офертата е сериозна, само при лична среща съм готов да преговарям за цената, цялата процедура ще премине през нотариус в София, ключове и пароли, както и сертификати за домейна ще бъдат предадени през флашка за специален достъп.

Моля, пишете само на лично съобщение за домейна, моля, без деца и глупости, само сериозни купувачи.

Поздрави,
Станимир И
 
Здравейте, налага ми се, да намеря голяма сума бързо за лични проблеми, трябва да продам един мой любим домейн, държан доста години, за жалост понякога се налага.
Домейна е Catalog.com , който разбира, от домейни ще разбере каква е цената, за сега домейна се продава само единствено през epik.com, той е ексклузивен през тях, но реших да пусна и тук оферта единствена само за България.

Офертата е сериозна, само при лична среща съм готов да преговарям за цената, цялата процедура ще премине през нотариус в София, ключове и пароли, както и сертификати за домейна ще бъдат предадени през флашка за специален достъп.

Моля, пишете само на лично съобщение за домейна, моля, без деца и глупости, само сериозни купувачи.

Поздрави,
Станимир И

Оферта в ДАН:


Buy now USD $750,000​


Всички оферти на Легал Бранд Домейнс:


Оферта в СЕДО:


Buy now USD $750,000




Здравейте, поздравям Ви за първокласната оферта. Желая Ви успех!
 
В България повече от 5Клв никой няма да ти даде. Навън, тавана ти е 25к$ ако хванеш точен клиент. Спешна продажба е невъзможна за тия пари.
 
В България повече от 5Клв никой няма да ти даде. Навън, тавана ти е 25к$ ако хванеш точен клиент. Спешна продажба е невъзможна за тия пари.
Тука всички са склонни да дадът макс до 100 лева.. :D
Търси пазар извън България.

Привет, благодаря много, за това изпратих към epik.com, те уш ще се погрижат, ще видим какво ще направят, все пак реших да пусна и тук като уважение. :) Но, определено, сте прави, повече от 5 хиляди няма кой да даде.

Поздрави,
Станимир И
 
Привет, благодаря много, за това изпратих към epik.com, те уш ще се погрижат, ще видим какво ще направят, все пак реших да пусна и тук като уважение. :) Но, определено, сте прави, повече от 5 хиляди няма кой да даде.

Поздрави,
Станимир И

Здравейте, бих искал да Ви уведомя, че съм в приятелски отношения с човек имащ най-висока управленска позоция в ЕПИК. Желаете ли съдействие от моя страна?
 
Дай некви ориентовки, че наистина си собственик и мое те свържем тук-таме с някой.
 
Дай некви ориентовки, че наистина си собственик и мое те свържем тук-таме с някой.

Най-доброто доказателство за това е Catalog.com да пренасочва към Predpriemach.com за няколко часа.
 
Дай некви ориентовки, че наистина си собственик и мое те свържем тук-таме с някой.
Най-доброто доказателство за това е Catalog.com да пренасочва към Predpriemach.com за няколко часа.

Привет, мога да направя лична среща със всеки сериозен купувач, да пренасоча домейна към predpriemach, това не знам как да отговоря.

Поздрави,
Станимир И
 
Здравейте, бих искал да Ви уведомя, че съм в приятелски отношения с човек имащ най-висока управленска позоция в ЕПИК. Желаете ли съдействие от моя страна?

Привет, благодаря, няма нужда, аз работя с тях от 10 години, имам договор вече с тях.

Поздрави,
Станимир И
 
Привет, мога да направя лична среща със всеки сериозен купувач, да пренасоча домейна към predpriemach, това не знам как да отговоря.

Поздрави,
Станимир И

Сериозните купувачи са на няколко хиляди КМ.
Покажи, че домейна е наистина твой, защото whois-a показва друг собственик.
 
Привет, мога да направя лична среща със всеки сериозен купувач, да пренасоча домейна към predpriemach, това не знам как да отговоря.

Поздрави,
Станимир И

URL Forwarding or URL Redirect​

To reach the domain forwarding settings page, please follow steps 1 to 4 above.

For forwarding or redirecting your domain to another URL:

    1. Select URL Forward from the drop down box.
    2. Enter the full URL to forward to – eg. in the box provided next to the dropdown box.
  1. Select the forwarding status code (301 or 302 or 303) from the Status dropdown
  2. Click on the Save Changes button to save the settings.
Source:

 
Сериозните купувачи са на няколко хиляди КМ.
Покажи, че домейна е наистина твой, защото whois-a показва друг собственик.

Привет, не се притеснявай, домейна е лично мой, през whois няма как да видиш защото е защитен, там ще видиш посредника и неговите dns, както съм споменал по-горе че е epik, моля, ако нямате сериозни намерения просто не спамете темата, разбирам, че сте деца или студенти но не всички сме тук такива и по-цял ден си губим времето във facebook и форумите.

Поздрави,
Станимир И
 
налага ми се, да намеря голяма сума бързо за лични проблеми
Прибери се от карибите и си продай джета и яхтата там. @John Galt може да ги купи :D
 
Привет, не се притеснявай, домейна е лично мой, през whois няма как да видиш защото е защитен, там ще видиш посредника и неговите dns, както съм споменал по-горе че е epik, моля, ако нямате сериозни намерения просто не спамете темата, разбирам, че сте деца или студенти но не всички сме тук такива и по-цял ден си губим времето във facebook и форумите.

Поздрави,
Станимир И

Неймсървърите нямат нищо общо със собствеността. Въпреки, че е защитен, има начин да се види собственика, в случAя текущия собственик няма нищо общо с не-детето-Станимир. До момента нещата вървят към скам.
 
Неймсървърите нямат нищо общо със собствеността. Въпреки, че е защитен, има начин да се види собственика, в случAя текущия собственик няма нищо общо с не-детето-Станимир. До момента нещата вървят към скам.

Прав сте, има начин да се види собствеността, има и начин домейнът да се пренасочи за час или два към Predpriemach.com

Като пример ще посоча VRATI.COM -> https://www.intext.bg/
 
Моля, пишете само на лично съобщение за домейна, моля, без деца и глупости, само сериозни купувачи.

Поздрави,
Станимир И

Здравейте, коя е най-високата оферта, която сте получавал за този домейн?
 
Малко по-малко се учиш, проблема е, че ти отнема доста повече време, отколко при средностатистическият потребител :)
 
Здравейте, налага ми се, да намеря голяма сума бързо за лични проблеми, трябва да продам един мой любим домейн, държан доста години, за жалост понякога се налага.
Домейна е Catalog.com , който разбира, от домейни ще разбере каква е цената, за сега домейна се продава само единствено през epik.com, той е ексклузивен през тях, но реших да пусна и тук оферта единствена само за България.

Офертата е сериозна, само при лична среща съм готов да преговарям за цената, цялата процедура ще премине през нотариус в София, ключове и пароли, както и сертификати за домейна ще бъдат предадени през флашка за специален достъп.

Моля, пишете само на лично съобщение за домейна, моля, без деца и глупости, само сериозни купувачи.

Поздрави,
Станимир И


Здравейте, какво общо имате с Legal Brand Domains ?


 
... До момента нещата вървят към скам.

По-скоро attention-whoring.
Също като Дефнюз, Дейтаадиктед, Киров.

Тия 4-имата са лицето на форума от изв. време, кво да правиш :)
Посрещат и изпращат.
 

Горе