Продавам 1 сайт!

123123

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Сайта е на адрес http:forever-cska.hit.bg! Сайта е направен за ЦСКА съм се постарал да има максимум материали в него! Сайта има баннер и в официалния сайт на ЦСКА от къде се трупат и доста посещения! Ако има оферти пишете на ЛС да се разбереме за цената!
 
Много ще ми е интересно колко ще обявиш като цена, тъй като може да не разбирам много от дизайн, но това изобщо не е хубав сайт.

Сайта на ЦСКА официалния, където новините са ужасно късно пускани и много пропускани, има повече инфо от твоя сайт.
 
123123 каза:
Сайта е на адрес http:forever-cska.hit.bg! Сайта е направен за ЦСКА съм се постарал да има максимум материали в него! Сайта има баннер и в официалния сайт на ЦСКА от къде се трупат и доста посещения! Ако има оферти пишете на ЛС да се разбереме за цената!
Аааааааааа не ще се сцепя от смях просто.

П.п. няма да коментирам, че ще излезе че се заяждам с човека :D
 
Здравей и добре дошъл във форума за онлайн бизнес - приятен престой тук. А сега по темата - на твое мяснто бих го затворил този сайт - на нищо не прилича, по-скоро обиждаш отбора отколкото да им правиш реклама. И този hit.bg - направо нямам думи. Много съжалявам, че така се изказвам/заяждам ама като го нарече сайт - първи започна. :)

И официалния сайт на ЦСКА са те сложили - ей тук е големият резил. И не оспях да разбера, продаваш ли го или само реклама на него предлагаш? По-добре е да си направиш блог отколкото да продължаваш с този сайт на този домейн.

Успехи и много късмет. :wink:
 
Що го нападате ве хора не виждате ли че човека се е мъчил с HTML иска пари за изгубеното време след като и той е разбрал, че няма файда от този сайт :)

Все пак викам да надаваме, аз давам за сега 0.05 лв :lol:
 
не знам какво продаваш братче, то дизайна му остави ами и вътре няма нищо ама повтарям нищо. И поне като продаваш нищо направи го както трябва пример:

Сайтът blabla.bla PR X
Дневно посетители : Y
Статистика ето линк tralala.bla
регистрирани посетители : 123
Индексирани в Гугъл страници :412
Печалбата на сайта е : 0,00
Домейн : вечен - спечен

Не се ядосвай, но твоя сайт го правя в wordpress точно за 5 мин и ще изглежда милиарди пъти по-яко и за да го докажа сега ще засека колко време ми трябва за да постигна същия резултат като теб,надявам се и повече сега е 22.46 почвам с пушене на няколко цигари и пауза в 00:04 имам следния сайт
ЦСКА ако някой желае да го закупи да се обажда :) а ето го и в Гугъл моя сайт тук
 
Леле, батенце май му сви орехчетата.:) Направо незнам какв да кажа. Аз само ще гледам развитието на темата - и между другото много ако блогче си направил. :wink: Евалата за което.

Успехи на всички продаващи сайтове. :lol: :wink:
 
Viko каза:
Мъчил се е с WPM :lol:
Давам 0,10 :evil:

Според мен ако се е пробвал (не може да се нарече мъчене) с WPM, щеше да излезне някакъв сайт, що годе добър.
Това си е едно нищо.
Аз не бих дал нищо, защото ще обидя човека с цифрата. По-добре да пропусна.
 
бате намери някои луд фен на CSKA И го подари . После му искай 100лв и ще си на печалба. На мене този номер постояно ми го прилагат на гарата се някои се опитва да ти подарява нещо после и пари иска за подаръкат. Успех ти пожелавам
 
Re: ..

joker каза:
Предполагам става дума по-скоро за шега от колкото за продаване...
да се надяваме...
а и да тръгнеш да продаваш сайт от хит.бг и то като този е лоша идея :)
иначе ilianski добро сайче е направил :lol:
 
Няма ли някой да окуражи младежа, май попрекалихме, как мислите? Пич, не се предавай, все някой ще прояви интерс към сайта - мисля че е хубаво и цена да постнеш тук. Все пак купон да става. :wink: :lol:
 

Горе