Продавам 25$ AdWords ваучер

Moko

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Hostgator решили да ми направят подарък, ама са малко закъсняли :)
Ваучера важи до края на годината, само за нови акаунти! Трябва да се вкара до 15 дни след създаването на вашият акаунт иначе няма да стане номера..

Давам го за 10$ през пейпал или 15 лева през ипей - оставям избора на вас :)

Айде налазвайтееееее :p

p.s
ако някой няма акаунт и иска да купи ваучера, нека първо ми прати лично, за да му дам линка от който трябва да се регистрира! иначе ваучера няма да бъде засечен :(
 
От: Продавам 25$ AdWords ваучер

Аз също имам подобен, давам го по-бързо че не ми се занимав да чакам - 5 EURO - Плащане - PayPal. За да го получите - P.M.
 
От: Продавам 25$ AdWords ваучер

Още един за продан ;) Аиде народе на топлите ваучъри :) Отново цена 5EURO - PayPal :)
 
От: Продавам 25$ AdWords ваучер

абе пич подбиваш ми цената в собствената ми тема :D :D :D ти срам нямаш ли :D :D :D
 
От: Продавам 25$ AdWords ваучер

Още като писах в темата си го мислих това ала викам ае да не спамя с нови теми. Съжалявам... няма да го правя просто ми трябваха бързо пари за хостинг :) Късмет с продажбата, цената ти наистина е реална и си заслужава ;) Сори отново човек :)
 
От: Продавам 25$ AdWords ваучер

хаха, спокойно бе :D аз съм веселяк :D не виждаш ли колко емотикони съм вкарал? ;) Ако бях сериозен нямаше да туря емотикони... Желая ти успех с продажбата ;) Дори бих ти помогнал, ама не ми трябват ваучери ... :D
КУПУВАЙТЕ МУ ВАУЧЕРИТЕ НА ЧОВЕК БЕ!!! Аман от скръндзи в тоя форум!
 
От: Продавам 25$ AdWords ваучер

Продадени са вече може да атакувате колегата ;)

П.С. и все пак не беше коректно от моя страна така че си заслужил соритата :)
 
От: Продавам 25$ AdWords ваучер

Продадени са вече може да атакувате колегата ;)

П.С. и все пак не беше коректно от моя страна така че си заслужил соритата :)

и аз те обичам {}
Айде бе някой не ще ли и моя ваучер? :D
 
От: Продавам 25$ AdWords ваучер

пак добри пари си му взел..по принцип струват не повече от 4-5$ та дори и безплатно се намират такива
 

Горе