Продавам bgtemi.info

vetzkov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте , както някои от вас знаят от нова година насам се занимавам с един проект за безплатни материали по литература. Като начало беше напълно експериментален и имах за цел просто да вида колко надалеч може да се стигне с копи-пасте на теми по литература , а и да помогна на някой в нужда. Та въпросния сайт www.bgtemi.info бързо набра популярност , тъй като на посетителите не им се налагаше да плащат каквото и да било (за разлика от pomagaloto например). Посетителите постоянно се увеличаваха , а за гугъл да не говоря . Сега 7 месеца по късно сайтът ми е един от топ сайтовете за теми по литература (безплатни) , позициите ми в гугъл са напълно красноречиви - проверете сами - теми по литература , безплатни теми по литература ,литература - това са само част от ключовите думи за които сайтът излиза в топ позиции. В края на учебната 2007-2007 (в периода от Май до Юли) посещенията на сайта бяха средно 500-700 уникални на ден. Естествено в този период предприех и рекламна кампания с цел запазването на сайта безплатен. В този тримесечен период реализирах печалби в размер на 230 лева от продажба на рекламни полета и спонсорирани линкове. Реших да продам сайта тъй като на есен заминвам да уча в чужбина и този проект ще бъде загърбен ако остане в мое притежание , а това е нещо което не искам. Преди да поговоря за цена искам да изясна всички въпроси , които може би ще възникнат около офертата:

1. Сайта е на блогър , с блогърски темплейт
2. Домейна е купен от годади и изтича 2/2009
3. Темите са напълно копи-паста
4. Прехвърлянето на блога ще стане по следния начин - аз ще създам нов акаунт в който ще прехвърля администарторските права към сайта след което ще ви го предоставя за да смените паролата
5. Домейнът ще бъде прехвърлен към акаунт по ваш избор
6. Получавате и пощата [email protected] както и всички пощи към домейна

Тъй като силния сезон на такъв тип сайтове е около 5-6 месеца в годината не смятам че е коректно да се определя цената на база 10-месечна печалба , затова и реших че цена от 700 лева е напълно непприемлива и несериозна. Взимайки в предвид оборотните месеци и факта че е на фри хостинг от блогър смятам че цена от 400 лева е напълно справедлива и удовлетворяваща 2те страни.

Моля заинтересованите лица да се свържат с мен посредством темата или на лично съобщение. Ще се радвам да отговоря на всички въпроси които ви интересуват.

С уважение ,
Цветан Вецков
 
От: Продавам bgtemi.info

Офертата на годината!
На фона на пумиите...
Искам оскар за пича!
Браво пич!
Сайта бива, цената също!
Желая ти успех. Бих зел сайтчето!

Успех в чужбина!
 
@radev благодаря ти за топлите думи , надявам се да не са на майтап :)

Бих зел сайтчето! - това като имам интерес ли е или като бих го взел ако ме интересуваше :)
 
От: Продавам bgtemi.info

Напълно подкрепям Радев и съм съгласен с възгледите на Вецков за цена и предлаган сайт. Бях наречен за комплексиран, заради изказване по едно "продаване на домейн", но тъй като напоследък следя само пазара в сайта ми писна от кухи оферти и наиситна се радвам да видя една добра оферта. Пожелавам ти успех с продажбата и успехи в чужбина!
 
От: Продавам bgtemi.info

ilianskim е прав, а и аз не се ебавам (тоя път)
:)

Бих зел сайтчето! - това като имам интерес ли е или като бих го взел ако ме интересуваше

Това е ако имах 400 кинта странични, но за съжаление всички мангизи за 2 месеца напред са предвидени да изсъхнат някъде (ох ся се сетих, че и 2 хост акаунта по 90 долара чакат за подновяване.... @&#№)

:)

Офертата е приятна, ще се земе като ръжен руски хляб от Централни Хали
 
От: Продавам bgtemi.info

Vetzkov, поздравления и от мен за чудесно формулираната обява.
Сори за спама, но не можах да се въздържа :)

Успех с продажбата!
 
От: От: От: Продавам bgtemi.info

С бгтеми сме партньори с http://mamita-bg.com, ако има промяна, свиркай!
няма промяна :)
виж че линковете ти седят, разкарах някой които бяха махнали техните към бгтеми
 
От: Продавам bgtemi.info

Честито и успех на новия собственик.
 

Горе