Продавам Eiban.Net

exP

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
продавам сайта eiban.net има си лиценз
давам домейна + пълен бекъп на сайта + лиценз кей + нова инсталация на системата хоста си остава за мен за да ви тръгне сайта ви трябва зенд оптимайзер на сървъра ще прехвърля и лиценза на вашето име да имате онлайн съпорт както и ъпдейти на скрипта когато излезнат такива сайта не печели пари защото не съм слагал реклама

Недостатаци:
има още някой неща на руски в самия сайт и админ панела повечето е на руски.

Но сайта е доста добре оптимизиран класирасе на 1-ви позиции в гугъл при търсения

Цена:150 лева ! възможен е евентуален коментар по цената при интерес.

Контакти:
Скайп:blondin400
Icq:266 261 089
Телефон:0885 515 815
Търсете руслан!
 
От: Продавам Eiban.Net

Сайта има много готин дизайн!

След като се класира на 1ви страници в google, е добре да споменеш и колко посещения получава.

Забелязах че сайта има над 2 000 страници индексирани от google.com, голямо предимство което трябва да се добави във обявата.

П.С: Съжалявам, че публикувам без предложение за покупка.
 
От: Продавам Eiban.Net

значи сайта не прави много посещения има си тиксо но нито съм го рекламирал бях го пуснал в 2-3 форума само колкото да се сложат няколко сайта
 
От: Продавам Eiban.Net

exP какво е това отношение.. Може би има намерения да го купува, за това казва че домейна не му харесва..
 
От: Продавам Eiban.Net

exp какво е това отношение.. Може би има намерения да го купува, за това казва че домейна не му харесва..


какво отношение мен ми писна някви децки гъзове да спамат на хората темите като не му хареса домейна да не купува какво ме бърка ако иска за тея пари и реклама в бтв ще му пусна...
 
От: Продавам Eiban.Net

отново продавам сайта 200 лева има ъпдейт на сайта добавени са обяви , може да се настрой да търси и във yandex могат да се добавят и допълнителни страници и има пр3 вече
 
От: От: Продавам Eiban.Net

имаш ли разрешение за новините?
доход?!
скрипта ще бъде ли преведен изцяло?

новините са рсс и са предоставени от самите сайтове можеш да добавяш всякакви доход няма не се занимавам с сайта скрипта съм спрял да го превеждам почвам бизнес с бижута и нямам време
 
От: От: Продавам Eiban.Net

какво отношение мен ми писна някви децки гъзове да спамат на хората темите като не му хареса домейна да не купува какво ме бърка ако иска за тея пари и реклама в бтв ще му пусна...
ей дрисльо, на кой викаш детски гъз ве??
В тоя форум сигурно съм човека купил най-много сайтове ...
А нито знаеш колко съм годишен, нито нищо ...
 
От: Продавам Eiban.Net

ПРОМОЦИЯ: давам ейбан за 100 лева но само днес парите трябва да бъдат преведени днес в банкова сметка в дск или дадени на ръка ( от пловдив съм ) :)
 
От: Продавам Eiban.Net

ПРОМОЦИЯ: давам ейбан за 100 лева но само днес парите трябва да бъдат преведени днес в банкова сметка в дск или дадени на ръка ( от пловдив съм ) :)
давам ти 100 лева със хоста
п.с офертата важи само за днес
 
От: От: Продавам Eiban.Net

какво значи идвай?!
навит ли си или не?!

ем бях навит парите ми трябваха но явно колкото и да бутам от цената никой не се навива в този форум на мен само лиценза и хоста сами над 100 лева както и да е може вече да слагате ключа на тази тема :)
 

Горе