Продавам Image Hosting система

alus1onZ

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам професионална система за Image Hosting с multi-upload, watermarking, тагов за снимките, регистрация в сайта, възможност за добавяне на вече качени снимки като любими, създаване на албум, качване на снимка, която се вижда само след вписването на парола, избрана от потребителя, търсачка за снимките и др.

Също така има и администраторски панел, чрез който могат да се редактират основните настройки на сайта:

Максимален размер на картинките (за гости и за потребители)
Име на сайта
Описание на сайта
Watermaking
Бан по IP
Преглеждане и редактиране на качените снимки и др.

Системата е на английски език и струва $80
Мога да я преведа и на български при желание, но цената ще стане $100

Демо на системата може да видите на този адрес: bitbee.net/test

Демо потребител: demo
Демо парола: demo123

За повече информация и демо на администраторския панел пишете на ЛС или на albert.cvetkov[at]gmail.com
 
Последно редактирано:
От: Продавам Image Hosting система

То трябва да се договорят и авторските права. Казано с други друми, да се поясни дали продаваш абсолютните авторски права или просто копие от продукта.
 
От: Продавам Image Hosting система

Продавам копие от системата без права за препродаване, но кода е напълно отворен и може да го редактирате както сметнете вие за добре и да си промените дизайн и т.н.

Със закупуването на скрипта може да го хоствате на неограничен брой домейни, но не и да го препродавате/подарявате. :wink:
 
От: Продавам Image Hosting система

Да имам, откупил съм права за препродаване от човека направил скрипта, който е клонинг на известен такъв подобен сайт, но с по-малко функции от оригинала.
 
От: Продавам Image Hosting система

Ок.Дай ми някаква връзка с човека.Искам да проверя за всеки случай :D
 
От: Продавам Image Hosting система

Ок.Дай ми някаква връзка с човека.Искам да проверя за всеки случай :D

Ако имаш сериозни намерения да купуваш, ще ти дам контактите му, за да се увериш, но ако е само за е така колкото да се правим на важни по-форомите и да си доказваме неща не мисля да тормозя човека. Пак казвам, ако имаш намерения да купуваш, дарскаш ЛС или мейл и те свързвам :wink:
 
От: Продавам Image Hosting система


Пиратско копие, без лиценз.

Здравейте.Тази система е фрее аз я имах но сега нз къде е вие ми е дайте аз ще вия преведа за 10-15 лева в ePay.bg.

В голяма грешка си! Това, че я има в нета не означава, че е фрее.


Не ви задължавам да купувате от мен системата, просто при покупката, чрез мен ще ви свържа със създателя на скрипта и ще получите права за ползване.

Разбраха всички, че я има по warez средите тая система, нека си я дърпат щом желаят, а ако някой я иска с права за ползване нека пише.

Просто откупих правата за препродаване на тази система на тънки пари, защото автори й е пуснал по-нова версия с 2-3 нови опции на системата.

Благодаря за вниманието и моля стига с флууда и не ми създавайте лоша репутация излишно, ако обичате. Държа се човешки и казвам всичко точно и ясно.

И за да довършим до край разговора, пиратския код на системата го има в nulledscripts.nl - специално за всички мрънкачи, дръпнете го. Поне аз само за там знам, може да го има и на други места. :neutral:
 

Горе