Продавам new.varnenci.net

dean.yordanov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
съвсем съм забравил, че имам новинарски сайт за варна :) може да го видите на адреса news.varnenci.net сайта има PR 3 и понеже нямам време за новинарското сайтче на варна, го продавам. Работи на моят хостинг, така че се продава без хостинга, само блога се продава, което е приемущество за купувача, че ще има безплатен хостинг за сайта за доста време на пред, както и целта е сайта да си работи към varnenci.net t.e. да бъде новинарският сайт на Варненския Портал.
Хайде очаквам някой, който му се занимава със сайтчето.
Поздрави Деян Йорданов.
 
Последно редактирано:
От: Продавам new.varnenci.net

То за мен не е труд, а хоби и забавление. :) Сега ме караш да си оценявам свободното време. :) Мен не ме бива по такива сделки и не мога да кажа цена. :) За да купиш портала, трябва да купиш и новинарския сайт. :)
 
От: Продавам new.varnenci.net

Виж приятел за varnenci.net както виждаш, там няма труд, хората си регистрират сайтовете на свободна воля. Суперхостинг добавят сайтовете, които изработват и в тази директория така да го наречем. Единственият проблем на сайта е, че трябва да му се пооправи дизайна и таговете, т.к. са дублиращи според гугъл. Но пък има добра реализация сайта според мен.
 

Горе