Продавам obiava.eu Продадено

5 евра
 
Писах ти
Здравей, СЕО. Ще споделя мнението си. Няма нищо стратегическо в obiava.eu, и търсените резултати няма да бъдат постигнати на 100%.

Имам друга идея, а именно:

Domain Information​

  • Name: OBIAVI.COM
  • Registry Domain ID: 31956497_DOMAIN_COM-VRSN
  • Domain Status:
    clientTransferProhibited
  • Nameservers:
    DNS1.COOLICEHOST.COM
    DNS2.COOLICEHOST.COM
Dates
  • Registry Expiration: 2022-07-27 00:07:08 UTC
  • Updated: 2021-07-27 07:38:47 UTC
  • Created: 2000-07-27 00:07:09 UTC
Попитай @Blinky за повече информация.

С моето предложение ще бъдеш непобедим в света на купува/продава за България.
 
Здравей, СЕО. Ще споделя мнението си. Няма нищо стратегическо в obiava.eu, и търсените резултати няма да бъдат постигнати на 100%.

Имам друга идея, а именно:

Domain Information​

  • Name: OBIAVI.COM
  • Registry Domain ID: 31956497_DOMAIN_COM-VRSN
  • Domain Status:
    clientTransferProhibited
  • Nameservers:
    DNS1.COOLICEHOST.COM
    DNS2.COOLICEHOST.COM
Dates
  • Registry Expiration: 2022-07-27 00:07:08 UTC
  • Updated: 2021-07-27 07:38:47 UTC
  • Created: 2000-07-27 00:07:09 UTC
Попитай @Blinky за повече информация.

С моето предложение ще бъдеш непобедим в света на купува/продава за България.
Здравейте, първо, не знаете за какво го искам домейна. Второ резултатите които търся и за чиято цел го взимам ще бъдат постигнати на сто процента :)

Второ виждам че домейна в момента не зарежда сайт, някога е бил сайт за обяви имал е обяви, след това е бил изпразван и е седял с много малко обяви, около 2-3 години и най-накрая е редиректвал към в днешно време изоставения форум градина ком. Единствения плюс на домейна е че е на 21 години и е с ключ дума ( която не е най-търсената между другото ), но не е развиван, така че в общи линии ... все тая, че е стар домейн. С новите въведения вече старите домейни не са с топ значение, както бяха и дори се забелязва напоследък че нов домейн се оптимизира и разпознава по-бързо от стар и "вече познат" такъв.

Цитирам: "С моето предложение ще бъдеш непобедим в света на купува/продава за България."

Тогава, защо Вие не го развивате, ако е така както казвате?

Аз вече имам доста сайтове за обяви, но за да бъда в близост до "непобедим" това което разбрах и се доказва с другите - трябват средства за медйна реклама за да достигна поне нивото на базар или минимум ало.бг Това е невъзможно за мен и следователно не ми е цел. Ако продавате домейна на достъпна цена пишете ЛС. Скъпи домейни и идеи не търся, нямам нужните средства, ресурси и време за проби и грешки и т.н.
 
Здравейте, първо, не знаете за какво го искам домейна. Второ резултатите които търся и за чиято цел го взимам ще бъдат постигнати на сто процента :)

Второ виждам че домейна в момента не зарежда сайт, някога е бил сайт за обяви имал е обяви, след това е бил изпразван и е седял с много малко обяви, около 2-3 години и най-накрая е редиректвал към в днешно време изоставения форум градина ком. Единствения плюс на домейна е че е на 21 години и е с ключ дума ( която не е най-търсената между другото ), но не е развиван, така че в общи линии ... все тая, че е стар домейн. С новите въведения вече старите домейни не са с топ значение, както бяха и дори се забелязва напоследък че нов домейн се оптимизира и разпознава по-бързо от стар и "вече познат" такъв.

Цитирам: "С моето предложение ще бъдеш непобедим в света на купува/продава за България."

Тогава, защо Вие не го развивате, ако е така както казвате?

Аз вече имам доста сайтове за обяви, но за да бъда в близост до "непобедим" това което разбрах и се доказва с другите - трябват средства за медйна реклама за да достигна поне нивото на базар или минимум ало.бг Това е невъзможно за мен и следователно не ми е цел. Ако продавате домейна на достъпна цена пишете ЛС. Скъпи домейни и идеи не търся, нямам нужните средства, ресурси и време за проби и грешки и т.н.

Трудно ми е да ви разбера логиката. Вие ще купите obiava.eu, а аз ще закупя obiavi.eu.

Ще загубите много, винаги търсете множественото число, obuvki.bg, drehi.bg

Как ви звучи: obuvka.bg, dreha.bg ?

Мислете, не ви забранявам да купувате, искам да привличате, и да създавате бранд с бъдеще.
 
Трудно ми е да ви разбера логиката. Вие ще купите obiava.eu, а аз ще закупя obiavi.eu.

Ще загубите много, винаги търсете множественото число, obuvki.bg, drehi.bg

Как ви звучи: obuvka.bg, dreha.bg ?


Мислете, не ви забранявам да купувате, искам да привличате, и да създавате бранд с бъдеще.
Ама купете го не ми пречи. Като сте тръгнали да ви продам моите сайтове за обяви :D ...На мен за целта, за която ми трябва ще е достатъчен този домейн. Нищо няма да загубя. Бранд с бъдеще се създава с оригинално ИМЕ и най-вече в днешно време с ПАРИ! Макдоналдс е просперирал с уникалното име, но е развит с пари и в името си не е имало "хамбургер, сандвич, бърза храна". ПРОДАВАЛНИК беше бранда! Продавалник беше бранд с име по-хубаво от olx.bg въпреки че е по-дълго, всеки знаеше какво е продавалник. ЕТО това е бранд .... Също, както и АЛО, както и ПОЗВЪНЕТЕ и т.н. Айде да не си говорим космически небивалици. Пак казвам, ако беше така както го казвате, щяхте да продавате РАЗВИТ БРАНД за много пари, който да се продаде ( със сигурнист тези които видят потенциала му щяха да го купят ), а не домейн в момента без сайт и някаква идея за развиване на "недосегаемост". Обеждавате краставичаря как се продават краставици........
 
Ама купете го не ми пречи. Като сте тръгнали да ви продам моите сайтове за обяви :D ...На мен за целта, за която ми трябва ще е достатъчен този домейн. Нищо няма да загубя. Бранд с бъдеще се създава с оригинално ИМЕ и най-вече в днешно време с ПАРИ! Макдоналдс е просперирал с уникалното име, но е развит с пари и в името си не е имало "хамбургер, сандвич, бърза храна". ПРОДАВАЛНИК беше бранда! Продавалник беше бранд с име по-хубаво от olx.bg въпреки че е по-дълго, всеки знаеше какво е продавалник. ЕТО това е бранд .... Също, както и АЛО, както и ПОЗВЪНЕТЕ и т.н. Айде да не си говорим космически небивалици. Пак казвам, ако беше така както го казвате, щяхте да продавате РАЗВИТ БРАНД за много пари, който да се продаде ( със сигурнист тези които видят потенциала му щяха да го купят ), а не домейн в момента без сайт и някаква идея за развиване на "недосегаемост". Обеждавате краставичаря как се продават краставици........

Как се пише: убеждавам, убедя или обеждавам, обедя?​

Правилно е да се пише убеждавам, също и убедя.
Европейският съюз ще убеждаваРусия да не налага ембарго на храните.
Един познат търговец ме убеди да купя това италианско масло.

Източник​

  • Официален правописен речник на българския език. С., БАН, Просвета, 2012, с. 630.
Аз съм до тук. Повече няма какво да напиша. Правете каквото знаете.
 
Сега ще се поправяме ли ?! Друго не можахте да кажете, а ми търсите правописни грешки. Човек съм и греша, както и Вие сте грешали най-вероятно, това че никой не Ви е правил забележка или пък не помните, не означава че сте безгрешен. В момента мие занимавате вече с глупости. Естествено че, ще правя каквото знам и реша. Нямате право да ме карате на сила или да ми държите сметка, че чак и да се дразните за моите или чуждите решения. Искам да ви продам колата си! Вие не я искате със сигурност, ама аз все пак искам да ви я продам, ще се издразня за това че Вие не виждате потенциала на моята кола и че не я искате... Така ми изглеждат в момента нещата. Жив и здрав да сте, поздрави!
 
Последно редактирано:
Сега ще се поправяме ли ?! Друго не можа да кажеш, а ми търсиш правописни грешки. Човек съм и греша, както и ти си грешал най-вероятно, това че никой не ти е правил забележка или пък не помниш, не означава че си безгрешен. В момента мие занимавап вече с глупости.

Човече, СЕО си. Трябва знаеш граматика наизуст. Какви са тези грешки? “ами” “мие” ?
 
В момента не пиша СЕО статия/текст, изнервен съм вече и не редактирам коментарите си, защото пиша много и не ми се занимава да едитвам, особено като на тъч скрийна едно натискам 5 излзиат и т.н.. Статиите ги пиша на десктоп. И не е ами, защото явно не четеш а МИ ( на мен ми търсиш ) правописни грешки.............................................. Отиваш в блокаж писна ми.
 
Последно редактирано:
В момента не пиша СЕО статия, изнервен съм вече и не редактирам коментарите си, защото пиша много и не ми се занимава да едитвам, особено като на тъч скрийна едно натискам 5 излзиат и т.н.. Статиите ги пиша на десктоп. И не е ами, защото явно не четеш а МИ ( на мен ми търсиш ) правописни грешки.............................................. Отиваш в блокаж писна ми.
Успех в начинанията. :)
 

Горе