Продавам www.bgfunny.blogspot.com

От: От: От: От: Продавам www.bgfunny.blogspot.com

е,все пак не го продавам аз
честно да ти кажа нямам и най-малка представа за цена

пиши ми на скайп talov042 да се договорим.
 
От: Продавам www.bgfunny.blogspot.com

Определям първоначална цена на фън блога от 35 лв! Да пишат само тези, които ги интересува!
 
От: Продавам www.bgfunny.blogspot.com

Смешен си...
каза предложете цена, предложиха и сега определяш цена по висока от максималното предложено. Ние да не пасем трева тука ?
Като не можете да си оцените стоката не я продавайте..
 
От: Продавам www.bgfunny.blogspot.com

Ами защото ми предложиха 35 лв в друг сайт и за това дадох и тази цена тук, но понеже съм редовен посетител на този форум и ми е много приятен ще предпочета него и ще оставя цената от 30 лв...ако има някой който дава повече нека да пише...утре по обяд мисла да се разбера с този който е предложил най-високата цена!
 
От: Продавам www.bgfunny.blogspot.com

Батка ти продаваш блога и после какво се получава. преди това си разменил линкове с няколко сайта и новият собственик затрива линковете. Малко лоялнот ве Хора .
 
От: Продавам www.bgfunny.blogspot.com

Батка ти продаваш блога и после какво се получава. преди това си разменил линкове с няколко сайта и новият собственик затрива линковете. Малко лоялнот ве Хора .
преди да затрия линковете съм питал с кои сайтове има договореност.за кито ми бе казано съм ги оставал.Ако си пряко засегнат пиши ми на лична ще изгладим нещата
 

Горе