Продавам zuzuarticles.com

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Сайтът е с една идеална цел - да изкарва пари. За съжаление моето време не достига, за да я осъществя. Представете си ако отделяте поне по половин час дневно, за да развиете сайта колко може да спечелите! Ето как:

-адсенс
-платени статии
-платени линкове
-платени реклами

и още куп други начини. Определено една добра инвестиция, която може да ви се възвърне стократно!

Аз съм ви помогнал. При закупуването ще получите хостинг план СуперХостинг с оставащи 248 дни и домейн, на който му остават 304 дни. Също така един прекрасен скрипт с админ панел и с база данни по-голяма от 1 ГБ, в която има 270 030 статии разделени в 246 категории.

Информация за домейна zuzuarticles.com:
Индексирани страници: 13 100
ПР: n/a (не е минал пр ъпдейт, а домейна е нов)
Регистриран в ~40-50 директории

Както казах нямам много време за развитието на сайта и трафикът е почти минимален. Почти всички посещения са от САЩ, а от търсачки влизат ~58% от посетителите.

Не всички статии са уникални, повечето ги има и на други места, все пак това е артикъл директория, но има и някои статии, които са 100% уникални.

Също така да спомена, че сайтът е нов и досега не съм имал печалби от него (като изключим малки постъпления в адсенс сметката).

Ако наистина ИМА предприемачи в този форум (което се предполага от името) би трябвало да има желаещи. Затова съм решил да организирам търг. Началната сума е 200лв, минималното наддаване е 20лв. Бин ще има, но след няколко дни ще бъде обявен публично.
 
От: Продавам zuzuarticles.com

Можеш ли да кажеш колко и кои статии са уникални, защото тези, които не са уникални не струват нищо. Аз за 30 минути ще ти написа програмка, която ще ти събере много много не уникално съдържание.
Ако имаш над 1000 уникални статии може да си говорим.
 
От: Продавам zuzuarticles.com

Извинявай, но 14лв за домейн с над 13 000 индексирани страници? 100лв за останалото като хостинга само ми е около 200лв? Това е смешно.
 
От: Продавам zuzuarticles.com

Ако приемаш съвет от мен, изчакай да мине PR update-а, да се вдигне малко PR-а. След това като го продаваш дай и 5 - 6 месеца статистики.

Тогава ще може да си проличи, дали наистина си струва.
 

Горе