Продава се музикален сайт с над 250 000 текста на песни.

timbaland

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продава се музикален сайт с над 240 000 текста на песни.

Здравейте,
Продава се сайта
http://www.music-text.eu

Причина:Недостатъчно голям екип който да помогне за доброто му развитие.Досега се управляваше от 2-ма човека ,но явно не е достатъчно и затова е спрян от развитие.

Сайта главно е насочен към качването на текстове на песни.Домейна заедно с хоста са закупени от superhosting.bg миналата година и предплатени за тази.
При ключова дума"текстове на песни" се намираме на 5-то мястов гугал.И (преди да спрем развитието му декември/януари) над 80% от посещенията идваха точно от търсачки т.е това говори за добра оптимизация.
Които иска допълнителни данни ще помоля да ми пише лс с удоволствие ще му пратя всякакви данни.

Цена:2000лв
Цената разбира се е отворена за коментар(на лс).Причината поради която го продаваме е да дадем шанс на човек който да използва пълния потенциал на сайта и това е причината поради която отваряме цената за всякакъв коментар.

Моля искам всякакви други коментари извън темата или коментари с цел "агресия" или нещо подобно да бъдат спестени ще се радвам много :).Всякакви други въпроси и допитвания моля пишете лс.
Поздрави,
 
Последно редактирано:
От: Продава се музикален сайт с над 250 000 текста на песни.

немога се сдържа дева ... мъчих се около три минути през което време разгледах сайта и брояча...
отваряли ли сте го скоро с ие8 ?
брояча поглеждали ли сте го скоро ... ?
дайта не е лош приятен е
да ме извиниш предварително но ... 2000 лева ?
разбирам че има положен труд обаче цената е прекалено висока
 
От: Продава се музикален сайт с над 250 000 текста на песни.

немога се сдържа дева ... мъчих се около три минути през което време разгледах сайта и брояча...
отваряли ли сте го скоро с ие8 ?
брояча поглеждали ли сте го скоро ... ?
дайта не е лош приятен е
да ме извиниш предварително но ... 2000 лева ?
разбирам че има положен труд обаче цената е прекалено висока
Няма проблем все пак затова е форум за да комуникираме и всеки да изразява свое лично мнение.Но както написах:
Цената разбира се е отворена за коментар(на лс).Причината поради която го продаваме е да дадем шанс на човек който да използва пълния потенциал на сайта и това е причината поради която отваряме цената за всякакъв коментар.
Цената може да падне с 50-100-500лв и т.н.Разбирате ли ,че всичко е въпрос на комуникация.Ако има човек който има желание да го развива разбира се ще има отстъпка.За този сайт е хвърлен много труд и се надяваме да попадне в точните ръце.Цената дали е прекалено висока?Незнам всеки има различно мнение и аз уважавам всеки щом мислите така няма проблем.За нас не е самоцел да го продадем на секундата затова и сме отворили шанс който има въпроси,допитвания и т.н просто да комуникирам с него.Относно брояча разбира се ,че сме го отворили ,но както казах той е спрян от развитие предлагам ви да върнете брояча на декември-ноември когато все още имахме голям екип и докарвахме солидни посещения главно от търсачки,социални мрежи и т.н което се надявам да се оцени.
Поздрави,
 

Горе