Продава се: Продава се сайт за обяви английски UK 1ads.co.uk

СЕО БГ

Well-Known Member
Рейтинг - 95.8%
23   1   0
Продава се сайт за обяви английски UK 1ads.co.uk
Сайта е на една година. Не съм работил изобщо по него, има някакви линкове, н оса малко. Не съм му правил СЕО.
Има около 500 обяви натурално, някакви потребители и много малък месечен трафик.

Продаден!
 
Последно редактирано:
Здравейте , имам интерес на каква система е сайта къстъм или ? И ако може някаква статистика за моментния трафик.
 
Здравейте , имам интерес на каква система е сайта къстъм или ? И ако може някаква статистика за моментния трафик.
Директно го купувай защото автора го подарява т.е 100лв е срамно смешна сума за уеб сайт в който само темата е 70лв защото ако се сметнат часовете за инсталация, настройка и ре-дизайн цената би била съвсем различна.

Платформата е OSCLASS с тема Veronika

@СЕО.БГ Ако имах възможността да инвестирам време и труд бих го купил веднага защото за тази цена и времето което си вложил е направо подарък.
 
Ти па човек, дръж повече инкяр. 100лв верно е без пари. Де да беше нещо по моята част, ама обяви не ми се занимава.
На всички ни се случва да ни треат спешно знаци, ама това не означава, че верно да е без пари. Ти правиш малка грешка, че търсиш задължителна продажба, така може да стигнеш и до 10лв.. Ако не ти хаби ресурс, дръж повече, търси и други места за продажба, тук не е 100% меродавно, знаем всички. Па пробвай и на вън? Включи като опция - безплатно прехвърляне, леко щип-дибидидип по дизайна (според клиента кво си представя), малко обучение, малко поддръжка 1-2 месеца.
Иначе по-добре го изхвърли у кофата. То тия 50лв дет ще стигнеш как си тръгнал няма ти платат грам от нервите после по прехвърляне и глупости..
Направо трий темата, и пусни пак след две седмици с нормална цена ;) и да си гледат работата общо взето :D
 
Ти па човек, дръж повече инкяр. 100лв верно е без пари. Де да беше нещо по моята част, ама обяви не ми се занимава.
На всички ни се случва да ни треат спешно знаци, ама това не означава, че верно да е без пари. Ти правиш малка грешка, че търсиш задължителна продажба, така може да стигнеш и до 10лв.. Ако не ти хаби ресурс, дръж повече, търси и други места за продажба, тук не е 100% меродавно, знаем всички. Па пробвай и на вън? Включи като опция - безплатно прехвърляне, леко щип-дибидидип по дизайна (според клиента кво си представя), малко обучение, малко поддръжка 1-2 месеца.
Иначе по-добре го изхвърли у кофата. То тия 50лв дет ще стигнеш как си тръгнал няма ти платат грам от нервите после по прехвърляне и глупости..
Направо трий темата, и пусни пак след две седмици с нормална цена ;) и да си гледат работата общо взето :D
Не ми се занимава. Ако имам време мога да го стегна, сео да бутна и да има повече трафик и още обяви ще скочи цената и сам ще си намери купувач. Нямам вече време и нерви за трошене да бачкам пред компютър като луд. А в крайна сметка и в кофата може да го хвърля. Който иска да си го прехвърля, пращам домейна, пращам архив и от там нататък мухачос. За тоя труд няма кой да плати. А навънка да се продаде нещо БЕЗ да платиш на брокер в някой от гоУемите сайтове е почти "мисия невъзможна" или моя късмет е е#ан късмет, нямам идея. Нашенците искат да вади пари, да е развит до дупка и да го продадеш "тънкана" или ако може подариш и то за вчера, това е българия ( нарочно с малка буква ).
 

Горе