Просто слушайте текста ...

От: Просто слушайте текста ...

Гледай клипа "show me your genitals" пак от тоя пич и ше видиш за кво действително иде реч ;)
 
От: Просто слушайте текста ...

Ето нещо за феновете!!!!

shirt2.gif


ЛС: който иска по-висока резолюция
 
От: Просто слушайте текста ...

Песничката има и добър ритъм.Мерси че я сподели ;)
 
Последно редактирано:
От: Просто слушайте текста ...

Добра е заслужава си макар че май не е много нова
 
От: Просто слушайте текста ...

За мен "работната" седмица приключи, та реших да вдигна една малко стара темичка с някои пропуснати, а култуви изпълнения... :lol:

WTF Collective 1
[video=youtube;AE4zF36dPxE]http://www.youtube.com/watch?v=AE4zF36dPxE[/video]

+ WTF Collective 2
+ WTF Collective 3

Става все по-добър в лириките! :|
 
От: Просто слушайте текста ...

WTF 1 рапЕрите къртят :D Тоя е голям актьор на фона на всичко което прави :) Аз го знам доста отдавна, но го бях забравил :)
 
От: Просто слушайте текста ...

Абониран съм за YouTube канала на Джон Лажоа от около 3-4 години и съм му изгледал всичките клипове. Мога да кажа, че е един от най-оригиналните комици, които съм виждал. Заслужава всичко, което е постигнал.
 
От: Просто слушайте текста ...

ехе... не знаех, че е толкова популярен тук. И аз съм му фен от няколко години :)
 
От: Просто слушайте текста ...

sunday afternoon е по-яка.
само ме учудва, че го виждаш едва сега. пича е доста популярен канадски комик от много години
 
От: Просто слушайте текста ...

А, не го виждам сега... просто Winamp-а е с включен Shuffle и ме изненада с WTF Collective и реших да потърся дали някой е писал за него тук. И така попаднах на темата, видях че липсва тази негова поредица и Я пуснах.
Иначе и аз съм му фен от доста години... 2 Girls 1 Cup песничката като излезе направо заля "пазара". :D

EDIT: Преди година (може би и малко повече) излезе една реклама на Retaphin... Просто е уникат!
 

Горе