Пушкалото гръмна?

leonssss

Well-Known Member
Така и така всеки бизнесмен си има разрешително за пушкало , как го съхранявате , ползватели го срещу аборигени и случвало ли ви се е да гръмне то у ногите?
 
Последно редактирано:
От: Пушкалото гръмна?

Така и така всеки бизнесмен си разрешително пушкало,как го съхранявате ,ползватели го срещу аборигени и случвало ли ви се е да гръмна у ногите?

Леонссс, винаги пускаш оригинални теми с много умели финтове в словореда и дълбоко законспириран смисъл. Кога вмъкна думата "аборигени"? В началото или след като си прочете гениалното "произведение"? :lol: :D Всъщност, ти българин ли си? Ако не си - извинявай за неуместната шега. :cry:
 
От: От: Пушкалото гръмна?

Леонссс, винаги пускаш оригинални теми с много умели финтове в словореда и дълбоко законспириран смисъл. Кога вмъкна думата "аборигени"? В началото или след като си прочете гениалното "произведение"? :lol: :D Всъщност, ти българин ли си? Ако не си - извинявай за неуместната шега. :cry:

как разбра че съм ЕВРЕИН
 
От: Пушкалото гръмна?

Човеко, винаги пускаш интересни теми при, които се заформят стабилни разговори.... браво за което, голям си талант! :D

Иначе в тоя ред на мисли, преди година и нещо един мангасар ми изскочи през нощта с готварски нож и се наложи да си плюя на петите /хубаво, че бях сам и нямаше какво да му мисля/.. На следващия ден веднага отидох и си взех един газов. Не знам до колко би ме предпазило, но все пак...

И аз междудругото съм се чудил трудно ли е човек с фирма да си вземе боен, но пък е голям риск, особено с нашата съдебна система.. дори и със стоп патрони да е напълнен само пак може да те съди мангала, че си го гръмнал за дето те краде.. :D
 
Последно редактирано:
От: Пушкалото гръмна?

Да използвал съм, с което си навлякох огромни неприятности. Циганин - влизане с взлом в дома ми - пушкалото гръмна, целнах му крехкото бутче, така де - краче :D - съседи - полиция - нерви ... не желая да пиша след това какво стана поради лични причини, но вече всичко е в миналото. Сега нито имам пушкало, нито каквото и да е средство за самоотбрана.Тук в БГ сякаш е по-добре да си те оберат до шушка, че току-виж си гръмнал и убил крадливото овчарче и опаааа следва те съд и затвор както стана с иконописеца Йордан Опиц.
 
От: Пушкалото гръмна?

Това е най-голямата тъпотия - да не можеш да гръмнеш циганина който краде у вас. Ти си виновен че оня тръгнал да краде. Ама ако той ме нападне нищо не му правят... Не знам как не са се сетили като влизат по къщите да се раняват сами... Докато не се промени тоя закон няма да има оправия. И да видим ди другия път ще тръгне да краде някой циганин който е бил ранен 1-2 пъти. До тогава ще се стига до абсурдни обяснения от сорта на " ама аз влязоз да преместя това желязо. Не съм го крал"
 
От: Пушкалото гръмна?

Вместо газов пистолет може да се ползва електрошок, електрошокова палка.

Електрошоковите пистолети Тейзър (Taser) са добри, обаче са абсурдно скъпи. Има и китайски варианти, които са по-евтини.

Характерно е също, че всеки наш служител, който разполага с “Тейзър”, преди това се подлага на изпитание. Целта е полицаят да бъде прострелян, за да знае какви са последиците и каква е болката, когато реши да го използва.

Източник

Това е някаква абсурдна глупост. Не бива да се правят подобни "изпитания", защото не се знае дали човекът ще оживее след "изпитанието". Някои хора просто умират след като ток протече през тялото им. Рискът е твърде голям и трябва да се ползва само при неизбежна самоотбрана. Това важи и за обикновените електрошокове (при тейзърите се изстрелват електроди, които се забиват в кожата, докато при обикновените електрошокове електродите не се забиват).

Това не е вярно, няма никаква гаранция за безвредност:

Абсолютно безвредно е, когато става дума за полицейската верския или тази за самозащита. Китайският вариант е опасен, защото не е изследван медицински и не се знае какви последици могат да настъпят.
 
От: Пушкалото гръмна?

Проблема е, че според закона трябва да се отбраняваш с оръжие, с което те нападат. Т.е. циганина влиза без оръжие и ти да опазиш дома си в ръкопашен бой. Ако е нож и ти трябва да владееш хладното оръжие, не може с пушка.
 
От: Пушкалото гръмна?

Проблема е, че според закона трябва да се отбраняваш с оръжие, с което те нападат. Т.е. циганина влиза без оръжие и ти да опазиш дома си в ръкопашен бой. Ако е нож и ти трябва да владееш хладното оръжие, не може с пушка.
Писна ми да повтарям във всяка подобна тема,
Вземате си два електрошока.
и няма какво да го мислите повече.
Пистолети, ножове, камъни, винкели... простотии
 
От: Пушкалото гръмна?

Така е....Ама ако сме в Тексас няма да се съглася :)
Но тъй като сме в обичаната ни България с тъпите и закони - то по добре бухалки. Тогава и мангала ще каже че желазото дето носил гу Ударилу :lol:
 
От: От: Пушкалото гръмна?

Писна ми да повтарям във всяка подобна тема,
Вземате си два електрошока.
и няма какво да го мислите повече.
Пистолети, ножове, камъни, винкели... простотии
Я, колко поучително било! Аз си знаех, че ще си умра прост! Я раздуй тоя електрошок как работи? Да не е от тия, дето се ползват като нож, и в схватка с нож - нямаш шанс? Чисто психологически на оня с ножа не му дреме, малко ще го отряска евентуално, ако го издебнеш. Ако той само те лизне с ножа - много зависи, знаеш какво следва. Или пък под формата на електрошокова палка, и да дебнеш да докопаш незащитена кожа? Или пък имаш Теизър, дето стреля по веднъж?
 
От: От: Пушкалото гръмна?

.....
.......

И аз междудругото съм се чудил трудно ли е човек с фирма да си вземе боен, но пък е голям риск, особено с нашата съдебна система.. дори и със стоп патрони да е напълнен само пак може да те съди мангала, че си го гръмнал за дето те краде.. :D

Да трудно се взема, особенно в местния конак на родния ти град :) . Относно това дали можеш да гръмнеш някого в дома си - не, не можеш освен ако не влезе с пистолет. Термина е "неизбежна самоотбрана".
 
От: От: От: Пушкалото гръмна?

Я, колко поучително било! Аз си знаех, че ще си умра прост! Я раздуй тоя електрошок как работи? Да не е от тия, дето се ползват като нож, и в схватка с нож - нямаш шанс? Чисто психологически на оня с ножа не му дреме, малко ще го отряска евентуално, ако го издебнеш. Ако той само те лизне с ножа - много зависи, знаеш какво следва. Или пък под формата на електрошокова палка, и да дебнеш да докопаш незащитена кожа? Или пък имаш Теизър, дето стреля по веднъж?

Напълно е възможно и да умреш прост, но за това няма да имам вина аз, така че не виждам защо си го изкарваш на мен :).
Ако посто си станал накриво и имаш желание да поспорим, може да се уреди винаги с или без оръжие :roll:

Но разбира се за големи мъжаги като теб , няма нужда от електрошок,
ти си як можеш и с бухалка сигурно?
с нож- сигурно си майстор на ножа и знаеш как да го използваш?
Или си турбо големия каубоец и ходиш по улиците с два патлака и автомат в багажника?

Нее, предполагам че обичаш да ги мачкаш с голи ръце, за да усещаш как им пращят кокалите? :)

Значи за теб поста ми не важи
МОЛЯ ВСИЧКИ ГОЛЕМИ МЪЖКАРИ КАТО РАБИН ДА НЕ ЧЕТАТ ПОСТА МИ - ЗА ТЯХ ЕЛЕКТРОШОКА Е НЕНУЖНА ГЛУПОСТ!

За останалите, само показването на електрошока и пускането на ВИСОКОВОЛТОВАТА дъга пред очите на нападателя, както и характерния звук биха накарали всеки да премисли преди да атакува.
разбира с еако е като рабина, няма да помогне - на яки мъжкари като него не действа... хвърляйте електрошока бягайт еи крещете...

:cry: :twisted:
 
От: От: От: Пушкалото гръмна?

...
Значи за теб поста ми не важи
МОЛЯ ВСИЧКИ ГОЛЕМИ МЪЖКАРИ КАТО РАБИН ДА НЕ ЧЕТАТ ПОСТА МИ - ЗА ТЯХ ЕЛЕКТРОШОКА Е НЕНУЖНА ГЛУПОСТ!

За останалите, само показването на електрошока и пускането на ВИСОКОВОЛТОВАТА дъга пред очите на нападателя, както и характерния звук биха накарали всеки да премисли преди да атакува.
разбира с еако е като рабина, няма да помогне - на яки мъжкари като него не действа... хвърляйте електрошока бягайт еи крещете...

:cry: :twisted:
Поне ако беше попрочел малко за оръжията, преди да поучаваш като последна инстанция. В състояние на адреналинова агресия - престъпниците не се впечатляват дори от огнестрелно оръжие. Има случаи след 20 попадения на пистолет в тялото им - продължават да отвръщат на огъня. На твоята шокова плякалка най-много да се изсмеят. Може да съм пропуснал нещо, дай по-информативно. С последното си мнение доказа, че нищо не ми е убягнало.
 
От: От: От: От: Пушкалото гръмна?

Поне ако беше попрочел малко за оръжията, преди да поучаваш като последна инстанция. В състояние на адреналинова агресия - престъпниците не се впечатляват дори от огнестрелно оръжие. Има случаи след 20 попадения на пистолет в тялото им - продължават да отвръщат на огъня. На твоята шокова плякалка най-много да се изсмеят. Може да съм пропуснал нещо, дай по-информативно. С последното си мнение доказа, че нищо не ми е убягнало.

Чакай малко, тук говорим за самоотбрана и вадене на нож на циганин крадец примерно, не на атакуващ озверял викинг в амок с нещавени кожени дрехи и затъпяла от честа употреба бойна брадва :)
Ти ме прати да се бия с трениран и обучен надъхан противник, аз ако имам такива противници няма да си купя нито пистолет нито електрошок, а ще се обадя в полицията за да получа защита :shock:.

Ако искаш да си разказваме филми, ок но тук сме реални хора , предимно млади и красиви и умни... Не вярвам много от нас да имат нужда от тежко въоръжаване за отбрана от професионалисти? търсим нещо лесно и достъпно и ненаказуемо от закона за самозащита. Ти какво би препоръчал в такъв случай, щом не си доволен от електрошок. препоръчай нещо, може наистина да има нещо друго и така и двамата ще сме доволни.
 
От: Пушкалото гръмна?

Не вярвам много от нас да имат нужда от тежко въоръжаване за отбрана от професионалисти? търсим нещо лесно и достъпно и ненаказуемо от закона за самозащита. Ти какво би препоръчал в такъв случай, щом не си доволен от електрошок. препоръчай нещо, може наистина да има нещо друго и така и двамата ще сме доволни.
Съвети аз не давам за такива неща. Спри и ти, щото явно само от филми се информираш, както сам си призна. Кой в какво вярва си е негова лична работа.
 
От: Пушкалото гръмна?

Съвети аз не давам за такива неща. Спри и ти, щото явно само от филми се информираш, както сам си призна. Кой в какво вярва си е негова лична работа.

Ок само ми стана любопитно ти от какво се информираш? Отбиваш ежедневно нападения от криминални елементи и терористи ли? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
 
От: Пушкалото гръмна?

Аз от какво се информирам не е тема за разговор в информационния век. Нормално е да си информиран, а не неинформиран.
 
От: Пушкалото гръмна?

Аз от какво се информирам не е тема за разговор в информационния век. Нормално е да си информиран, а не неинформиран.

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: де го чукаш, де се пука..
като не ти пускат, маструбирай човече, не може такова напрежение да трупаш...
 
От: Пушкалото гръмна?

Все ще намерите за какво да се скарате тука обаче :lol:
 

Горе