Работа на 2 места

cremabox

Active Member
Колеги здравейте. Имам един въпрос надявайки се някой да знае малко повечко закона.
Тъй като в момента съм автоматизирал работата на сайтовете ми и имам кой да ги поддържа мисля, да работя за една фирма, която ми предложи много добра заплата и условия на работа. Проблемът ми е, че един от роднините ми има Хотел и ме назначи като ОТЗ, защото ми трябва стаж - Уча туризъм. Обаче тази фирма, която иска да ме наеме мисля, че няма да иска да ме наеме без назначаване. Има ли вероятност по някакъв начин да се водя и на 2те работни места?
Примерно 4 часови трудови договори, но там пък май ми се намалява стажа на половина.
Моля помегнете?
 
От: Работа на 2 места

на 4 часа може без проблеми, стажа ще ти е 1.5 на ден
 
От: Работа на 2 места

За туризма едва ли му е нужен часовия стаж, както при пенсиониране. Искат години, обикновено. Може и по два часа на ден да са...
 
От: Работа на 2 места

И нали в хотела после ще видят, че вместо млад мениджър са си наели господин млад мреинджей 24/7 са определяш ти. Какъв е смисъла от цялата тая врътка?
 
От: Работа на 2 места

Добиране до управителското място възможно най бързо :D
Можеби няма да го работя това за напред, но няколко години готов стаж според мен няма да е зле. Все пак в България сме всичко може да стане.
 
От: Работа на 2 места

Добиране до управителското място възможно най бързо :D

Само заради един стаж няма да ти подложат стола да седнеш на управителското място. :)

Можеби няма да го работя това за напред, но няколко години готов стаж според мен няма да е зле. Все пак в България сме всичко може да стане.

Всичко зависи от теб. Ще се постараеш да не оставаш без избор.
 

Горе