Pavlinasp

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, колеги фрилансъри. Убедена съм, че немалка част от нас не работят от дома си, а от офис на фирма. Искам да ви споделя обявата за работа на моя много близка приятелка от София, работлива, почтена и честна жена, инженер с висше образование - но за съжаление е малко над 50 и не е успяла да се впише в AutoCad и подобни, които биха й осигурили работа по специалността. Има желание да си намери административна работа, затова ви споделям нейното порт-фолио. Пропуснала е да спомене, че е работила и като сътрудник - човешки ресурси на много голяма софийска производствена фирма.

"Търся работа като Технически сътрудник, Офис организатор, Сътрудник в офис, Секретарска работа (английския ми е на познавателно ниво, но в момента го уча), почистване на офис или дом един или два пъти, в краен случай.

Административната работа може да е на осем, четири или шест часа. Много би ми се искало да съчетавам почистването с административна работа, която да е след обяд, но пак си зависи от почистването.

Повече от три години съм работила в офис, освен това и във фирма за професионален домоуправител.

Работила съм със складова програма Барси, владея машинопис, интернет, Word, Excel, до някъде и AutoCad в равнината."


Мариана Алексиева, 0878763433
/следва да й кажете, че обявата й е стигнала до вас чрез обява на Павлина във форума за предприемачи/
 
Как да Ви кажа .. над 15 г. работя в държавната администрация, и поне в нашия отдел над 90% от хората не могат да работят с ел. поща. Преди време като системен администратор ме накараха спешно да направя пощи на всички заради една европрограма, понеже хората не само нямаха, ами и не можеха да си направят. След 5-6 години нямат развитие. Направо минаха на "метни ми я тази снимка по Вайбъра", или "Павлинче може ли да пратя нещо от твоята лична поща"... Родителите на моя близка като си направиха Фейсбук, мислеха че е едно и също с гугъл и на стената им излизаха въпроси от вида "Новините от Пловдив?"... а още по-смешното, снимки от телефона с които са снимали месо в магазина.

Така че "Интернет" не е малко умение, като се замислиш.
 
Как да Ви кажа .. над 15 г. работя в държавната администрация, и поне в нашия отдел над 90% от хората не могат да работят с ел. поща. Преди време като системен администратор ме накараха спешно да направя пощи на всички заради една европрограма, понеже хората не само нямаха, ами и не можеха да си направят. След 5-6 години нямат развитие. Направо минаха на "метни ми я тази снимка по Вайбъра", или "Павлинче може ли да пратя нещо от твоята лична поща"... Родителите на моя близка като си направиха Фейсбук, мислеха че е едно и също с гугъл и на стената им излизаха въпроси от вида "Новините от Пловдив?"... а още по-смешното, снимки от телефона с които са снимали месо в магазина.

Така че "Интернет" не е малко умение, като се замислиш.


Чуя ли "Държавна администрация" и настръхвам... поредно доказателство как най-големите некадърници се набутват там, без грам познания и капацитет за развитие. 5 вършат работа като за 2ма, ние им плащаме заплатите и накрая получаваме шитави услуги.
 
Не отричам. Но нека оставим темата да се развива градивно, а именно, ако някой има интерес към обявата. Хубав ден, колега!
 
Не случайно вица е - Четирима в една стая, един работи, що е то? Трима държавни служители и климатик :D
 

Горе