Работа!

Здравейте! Казвам се Виктор на 17 години от град Варна. Търся си работа колкото да изкарват някакви пари. Уча в електротехникума с компютърни мрежи. Благодаря Ви предварително!
 
Обясни ни какво е Load balancer и получваш 1 до 3 лева от мен. За част електро, за 1 лев би ли ми обяснил на какво се основава работата на UPS-а.
 
Обясни ни какво е Load balancer и получваш 1 до 3 лева от мен. За част електро, за 1 лев би ли ми обяснил на какво се основава работата на UPS-а.
Load balancer в буквален превод е разпределител на натоварването, като има 2 вида : на ниво tcp или ip и на ниво приложение, а пък ups-a е нужно необходимо непрекъсваемо захранване за да се поддържа мощността във вътрешните електрически мрежи
 
Буквално да, ама аз не питам гугъл преводача :) той ми е без пари (tcp/ip) няма общо. Въпрос 2 не си го рабрал.
 
Буквално да, ама аз не питам гугъл преводача :) той ми е без пари (tcp/ip) няма общо. Въпрос 2 не си го рабрал.
Разбира се си помогнах от Интернет и написах каквото запомних, но да 2ри въпрос ще трябва да наблегна повече
 
4лв на час?? И съм на училище през това време
Толкова е определил законодателят като минимално допустимо възнаграждение - толкова мисля, че и се полага на непълнолетен човек, който за пръв път се сблъсква с работа. А имай предвид, че тези 4 лева на час са определени като минимално възнаграждение за пълнолетни служители. Ти, като непълнолетен ученик, по принцип можеш и на по-малко да работиш, но това, което съм посочил, е максимумът, който съм готов да платя за начало - ако се окажеш някакъв неземен талант, винаги можем да ти увеличим заплащането.

Имай предвид, че това е брутно възнаграждение, а не нетно. Т.е. ако си на трудов договор, като премахнем осигуровки и данъци (г/д 20%-30%), можеш да сметнеш какво остава.

А това, че си на училище, си е твой проблем, нали търсиш работа, намери начин да си гъвкав.
 
Здравей,

Разгледай секцията Freelance Jobs & Projects и ще се орентираш какви работи може намериш дистанционно в този форум.
Помисли какво умение имаш и можеш да го предложиш.

Пример: Качване на продукти в онлайн магазин
Пример 2: Писане на уникални статии
Пример 3: Обработка на видео
Пример 4: Създаване на банери / сайтове / и т.н

Бил съм точно там където си ти в момента, стъпка по - стъпка нещата се променят но трябва да имаш и желание за промяна. Никои нищо не ти дължи, запомни го! Бъди точен с хората, каквото се разберете спазвай го.

Мисли как ще получаваш парите, да предложиш няколко варианта винаги е по - добре!

Успех
 
Здравей,

Разгледай секцията Freelance Jobs & Projects и ще се орентираш какви работи може намериш дистанционно в този форум.
Помисли какво умение имаш и можеш да го предложиш.

Пример: Качване на продукти в онлайн магазин
Пример 2: Писане на уникални статии
Пример 3: Обработка на видео
Пример 4: Създаване на банери / сайтове / и т.н

Бил съм точно там където си ти в момента, стъпка по - стъпка нещата се променят но трябва да имаш и желание за промяна. Никои нищо не ти дължи, запомни го! Бъди точен с хората, каквото се разберете спазвай го.

Мисли как ще получаваш парите, да предложиш няколко варианта винаги е по - добре!

Успех
Здравей! Благодаря за страхотните, съвети и честно да си кажа мога да обработвам до някаква степен видеа, а това за качване на продукти в сайтове не звучи никак сложно.
 
Радвам се, дано да ти бъдат от полза. Качването на продукти е лесна задача, всяка платформа има някаква разлика, но един път като ти покажат и вече ще знаеш как се прави.

Според мен в бъдеще видео обработката ще бъде ценена. Което не я прави по - малко ценена в днешно време. Щом ти е интересно, наблегни на нея, има потенциал според мен. Видеоклипове правят най - голям ангажимент ( грабват най - добре вниманието на клиента ) без значение нишата.
 
Радвам се, дано да ти бъдат от полза. Качването на продукти е лесна задача, всяка платформа има някаква разлика, но един път като ти покажат и вече ще знаеш как се прави.

Според мен в бъдеще видео обработката ще бъде ценена. Което не я прави по - малко ценена в днешно време. Щом ти е интересно, наблегни на нея, има потенциал според мен. Видеоклипове правят най - голям ангажимент ( грабват най - добре вниманието на клиента ) без значение нишата.
Само се чудя кой би ме взел, като нямам опит
 
Опита е важен, но всеки е почнал от някъде. Покажи, че имаш технически знания, че бързо схващаш. За цената нека те да преценят.
За онлайн магазини системите са няколко, като изключим къстъм кода. В България масово магазините са на wordpress woocommerce, prestashop, opencart, magento.. Може да разгледаш техните админ панели, без да ги инсталираш и да разбереш повече ( да направиш някакъв опит ) - Имат директни онлайн демото.

Но това е само един от примерите, има много опции.

Ако не си сигурен, дали ще се справиш винаги може да кажеш. Искам да пробвам, дайте ми шанс да направя ( Едно от нещото ) ( Някаква задача ) и когато я свърша ще прецените дали да ме вземете? Ако не се справиш, не е фатално.
 
Само се чудя кой би ме взел, като нямам опит
Не ти е нужен опит. Тук по-голямата част от предприемачите са много точни и със сигурност биха ти дали шанс. Преди няколко месеца и аз започнах със същата тема и ми дадоха шанс, макар и рисков поради нулевия опит, който имах. Почети малко наляво-надясно във форума, разгледай, упражнявай се предварително върху това, с което искаш да се заемеш и пускаш нова тема във Freelance Jobs & Projects . Успех!
 
Не ти е нужен опит. Тук по-голямата част от предприемачите са много точни и със сигурност биха ти дали шанс. Преди няколко месеца и аз започнах със същата тема и ми дадоха шанс, макар и рисков поради нулевия опит, който имах. Почети малко наляво-надясно във форума, разгледай, упражнявай се предварително върху това, с което искаш да се заемеш и пускаш нова тема във Freelance Jobs & Projects . Успех!
Радвам се, че има такива хора, като вас!
 
Здравейте! Казвам се Виктор на 17 години от град Варна. Търся си работа колкото да изкарват някакви пари. Уча в електротехникума с компютърни мрежи. Благодаря Ви предварително!
Юли месец не си ли намери нещо?
Помня че търсеше пак.
Какво работи лятото?
 
Не ти е нужен опит. Тук по-голямата част от предприемачите са много точни и със сигурност биха ти дали шанс. Преди няколко месеца и аз започнах със същата тема и ми дадоха шанс, макар и рисков поради нулевия опит, който имах. Почети малко наляво-надясно във форума, разгледай, упражнявай се предварително върху това, с което искаш да се заемеш и пускаш нова тема във Freelance Jobs & Projects . Успех!
Радвам се, че има такива хора, като вас
Юли месец не си ли намери нещо?
Помня че търсеше пак.
Какво работи лятото?
Лятото работих малко като общак и след това имах много състезания и не работих но скоро ще ставам на 18 и ще трябва да изкарам пари
 

Горе