Размяна с Music Idol

Moko

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Предлагам размяна на линкове с Music Idol 3.
Проекта в момента се разработва и затова изглежда така потресаващо :D
Линковете ще стоят в ляво и ще са на доста видно място ;) Все още нямам линкове отникъде затова и Гугъл не ме приема като свой, но мисля че до седмица това ще се промени :)

Айде на линковетеееееее!!!!!
 
От: Размяна с Music Idol

Моята фаворитка от сега е Ели Раданова !Познавам лично момичето освен че може да пее е и готино ! Тя вече стана популярна де и ще бъде запомнена с това , че съблече Соня Васи но дано да не се случи нещо и издържи до края ...

Моко Сори за оффа и успех на новия ти сайт.. :)Нямам линкове за размяна .
 
От: Размяна с Music Idol

Няма проблеми :) Наистина пее много добре момичето, но мен ме хвана яд че не пуснаха мъника Ралица :) Тя щеше да ги разбие! :D

Айде на линковетееееееее топли сааааа, пресни саааа :D
 
От: Размяна с Music Idol

Пиши ЛС ако си съгласен на размяна на линкове с www.ailqche.net
 
От: Размяна с Music Idol

@dudi блога ще се развива напълно сериозно.... Ежедневен контент? Не може ли в събота и неделя да почивам брееее :D
Контент ще се вкара винаги, когато се появи такъв! Не може 3 дни всички да репетират за мини-концерт, а аз да си смуча от пръстите, нали така? ;)
@ xXxTheMasteR - имаш ЛС ;)
 
От: Размяна с Music Idol

Малко пресилено се изказах, извинявай имах напредвид дали ще си сериозен и ако мога да дам мнение лично според мен може да замениш черното със някой по жизнерадостен цвят и успех със сайта ще го следя редовно.
 
От: Размяна с Music Idol

@dudi имаш лично съобщение между другото... не искаш ли да разменим линкове? :(

p.s
за цветовете не знам :( темата така я взех само хедъра съм барал... дай идея с какво да заменя черното? и на мен не ми харесва, ама на тоя тъмен фон нещо светло би дразнило очите много... мислех за бяло, ама много дразни...
 
От: Размяна с Music Idol

синьо - абсурд... целият фон е син, нищо няма да се вижда!
жълто - няма да пасне с нищо друго в блога...
 
От: Размяна с Music Idol

BTW, офертата за размяна на линкове важи ли още? Ако да, моля кликни тук.. PR - 4, около 50-ина посещения дневно (линкът ще намери мястото си между двете рекламни полета на Гоогле при евентуално съгласие от твоя страна, Вал).. :) "кошикаиш?"
 
От: Размяна с Music Idol

Аз се хванах на бас, че 2 седмици след индексирането си ще бъда на първа страница. Не успях да видя кога точно ме е индексирал Гугъл, затова промених малко баса - 2 седмици след първият пост ще бъда на 1ва страница, но доста преди това се пласирах :) Аз имам скрийншот от собствено търсене, в което измествам BTV :) На първо място съм :D
@pesho92 - офертата важи :) Това къде ще ме сложиш оставям на теб ;) Пиши ми лично или на скайпа директно ;)
 

Горе