Разпостранение на ваучери из страната?

defff

New Member
Здравейте, държа един сайт, който предлага услуги, които към момнета се закупуват с смс, да но това не ми допада, твърде малко се взима, а много дават потребителите. Хрумна ми идеята, е то преди имаше един пич, който го правеше... та както и да е, да направя ваучери, които ще се закупуват и ще имат кодове, всичко ОК, обаче как да ги разпостраня из цяла България? Някак си по пощите, и хората да ходят да си ги купат ли.. или пък из весникарските бутки... та надявам се да сте ми схванали идеята... дайте предложение, разяснете ми нещата, защо със сигорност Вие разбирате доста над мен! :)
 
От: Разпостранение на ваучери из страната?

Бе аз ти схванах идеята, ама да ти кажа, с ваучерите пак малко ще взимаш и потребителите ти пак много ще дават. Защото сега, което ти удържа sms провайдъра, ще ти го взимат разпространителите и печатницата.
Направи си онлайн магазин (Joomla+Vmart/ oscommerce/ и прочие безплатни предложения има много) и го вържи с банкова сметка. Хем ще ти плащат онлайн, хем и процентите не са големи.

Ето цените на пощенските услуги (в ценообразуването ти - само разпространението)
 
Последно редактирано:
От: Разпостранение на ваучери из страната?

Това не е никак нова идея, дори имаше - ecard май се казваха ако не се бъркам, но като гледам нещо не върви тая работа.
 
От: Разпостранение на ваучери из страната?

Добре де, не ми спамете темата, че идеята не е нова, хубаво, не е нова.
Сега, по първият пост, благодаря за поста, и можеш ли да ми кажеш колко ще струва само разпостранението, защото не видях?
И също така, разяснете ми, какви са тези ecard?
 
От: Разпостранение на ваучери из страната?

Пощенска карта - без предимство 0,35 лв
Най-добре е да отидеш в главния клон на пощите в твоя град. Със сигурност правят отстъпки при количества.
 
От: Разпостранение на ваучери из страната?

Демек, давам им 1000 ваучера, готови направени и те ги разпределят из цялата страна и на ваучер плащам по 0.35ст., правилно ли разбрах? Иначе, каква е тази ecard?
 
От: Разпостранение на ваучери из страната?

Демек, давам им 1000 ваучера, готови направени и те ги разпределят из цялата страна и на ваучер плащам по 0.35ст., правилно ли разбрах? Иначе, каква е тази ecard?
Точно! Щом толкова струва изпращането на една пощенска картичка? Е, ще станеш малко като Рийдърс Дайджест -
до живущия
ап.3 ет.2
улица Съединение 15,
Долно Нанагорнище,
България:D
ама ще ти е изпратен ваучера

За ecard не зная нищо.
 

Горе