Разработваме защитени и качествени уеб сайтове и уеб приложения. (D3VBG.EU)

По-добри сме в бекенд програмирането.
Това добре, ама клиентите виждат фронтенд първо. Аз ако съм един клиент, изобщо няма да ви дам шанс да ми покажете колко сте добри с бекенда.
 
По-добри сме в бекенд програмирането.
"Създаваме зашеметяващ и красив дизайн с най-новите уеб технологии."

Или го махнете това от сайта си, и наблегнете като инфо на бекенда, или се постарайте малко повече за вашия сайт... сори, несериозно е. Не е хейт, надявам се градивна критика
 
"Създаваме зашеметяващ и красив дизайн с най-новите уеб технологии."

Или го махнете това от сайта си, и наблегнете като инфо на бекенда, или се постарайте малко повече за вашия сайт... сори, несериозно е. Не е хейт, надявам се градивна критика
Скоро ще подобрим дизайна :).
 
Предлагаме качествен и защитен уеб сайт/приложение от всякакви хакерски атаки
Не оспорвам това, но наистина се вслушайте в съветите на ветераните тук..
 
Ейй тва все едно от "Матрицата" времето е тоя сайт.

Към автора на темата:

Не се обиждай, не съм програмист, но през 2012г имах сайт, който изглеждаше в пъти по-добре. Все едно само с HTML е правен на скелет, без нищо друго. Правил съм сайтове без много претенции на близки - блогове, портфолио или малък онлайн магазин-визитка и да ти кажа за 30мин със следобедното кафе може да се "измъти" в пъти по-добър дизайн. И не защото разбирам много, а защото самите CMS системи са в пъти по-добри по default :D :D.

Не ми е за цел да те соча с пръст или да се изявявам под/над/около теб. Дизайна ти е от 90'те, когато Nuke-рите и троянските коне все още бяха на мода в компютърните зали. Ако си се решил да се занимаваш сериозно с това, то направи нещо "грабващо" окото и не ни разваляй очите с тея ярки двуцветни дизайни, инак хората няма да ви приемат на сериозно. Даже бих те посъветвал да минеш някой курс за Web Design, вместо да се оправдаваш с Back-Front end, че иначе на бизнеса ти ще му дойде from Back, Front и накрая END ;)
 
За бекендър има 2 пътя - или постъпва на работа някъде за нелоша заплата, или се събира с дизайнер/фронтендър.

Един дизайнер може до голяма степен да оцелее самостоятелно като настройва разни ЦМС-чета и цъка на Елементора, обаче бекендърът е като гол охлюв.
 
Сайта е супер, даже може да го напишете на Markdown и да накарате nginx да го ренди директно. Ще стане по-бърз и от google.com. Обаче цената за поддръжка на VPS ме събори от стола, че чак се полях с кафето и се разплаках от радост. Кажи ми моля те какво включва тази поддръжка като човекочасове, toolset който използвате, технологии с които работите и веднага ти засилвам има няма 5-6 хиляди VPS-а.
 
Сайта е супер, даже може да го напишете на Markdown и да накарате nginx да го ренди директно. Ще стане по-бърз и от google.com. Обаче цената за поддръжка на VPS ме събори от стола, че чак се полях с кафето и се разплаках от радост. Кажи ми моля те какво включва тази поддръжка като човекочасове, toolset който използвате, технологии с които работите и веднага ти засилвам има няма 5-6 хиляди VPS-а.
Засили ми поддръжката на WordPress инсталациите, щом си в настроение да аутсорсваш.
 
И аз от чисто любопитсво да питам какво включва поддръжката на VPS?
И за да не съм капо в коментарите, сайта е малко бавен, предвид че е само 334KB и е статичен май. Махнете го това лого https://d3vbg.eu/assets/images/logo.png , което се зарежда, а не се показва никъде.
 
И аз от чисто любопитсво да питам какво включва поддръжката на VPS?
И за да не съм капо в коментарите, сайта е малко бавен, предвид че е само 334KB и е статичен май. Махнете го това лого https://d3vbg.eu/assets/images/logo.png , което се зарежда, а не се показва никъде.
Сайта е писан на програмният език Go, не е статичен, логото се вижда, поддръжката на VPS включва филтриране на флууд/инсталиране на пакети, настройване и др.
 

Горе