Рейтинг на думи в Гугле Уебмастер - как е при вас

mantaman

Well-Known Member
В уеб мастера има една секция ключови думи където на различните думи дава различни стойности. Споделете колко най много точки сте постигали за дума и тя влизала ли е на първа страница ( ако е тайна самата дума не я казвайте)Или пък обратното с колко най малко точки сте вкарвали дума на първа страница

Аз например за Philips - имам 2300 точки но съм далече извън орбита

Знам че всичко това е много относително но все пак ще интерсно да сравниме резултатите
 
От: Рейтинг на думи в Гугле Уебмастер - как е при вас

Доколкото съм запознат, този тул показва броя думи, които Гугъл открива в даден сайт. Не съм 100% сигурен, тъй като сега погледнах един от сайтовете и не се връзва да е баш така, тъй като на дума "игри" ми показва Occurrences - 909633, което не ми се вижда особено вероятно да я има толкова често. От друга страна, би трябвало Гугъл да знае по-добре от мен, понеже е броил :rolleyes:
 
От: Рейтинг на думи в Гугле Уебмастер - как е при вас

И според мен не е броят думи защото при 5 артикула с марка филипс няма как да са двехиляди и кусур думи по скоро е някъкъв рейтинг който взима участие в крайната сметка къде да ти класира думата заедно с всички останали подобни компоненти
 

Горе