Рекламна табела на стълб/лампа

Hadzhiev

New Member
Здравевйте!
Първо да подчертая, че съм млад и зелен още.

Къде мога да открия информация относно поставянето на рекламна табела?
Става въпрос за гр. Пловдив.

Искам да поставя рекламна табела на един стълб... (мисля, че е лампа)

Виждал съм, че на други такива в близост има вече реклами.


Ако има някой, който е запознат - ще съм много благодарен за информацията.
 
Пробвай първо при кмета на района ако искаш но по принцип е общинско разрешение. Звънни тук и ги питай 0800 112 32
 
По бул. Санкт Петрбург
Звънни им в понеделник на телефона който ти дадох те ще ти обяснят или препратят до точния отдел който се занимава с това и ще ти обяснят цялата процедура, може ли, не може ли там, документация, колко е на месец за табела и ТНТ. Също така ги питай дали обмислят подрязване на дърветата по булеварда иначе цялото това нещо ще е безмислено понеже няма да се виждат добре рекламите. Ама като се замисля, то пък идва зима, така че листата ще окапят и няма да има проблем до пролет 🤣
 
Звънни им в понеделник на телефона който ти дадох те ще ти обяснят или препратят до точния отдел който се занимава с това и ще ти обяснят цялата процедура, може ли, не може ли там, документация, колко е на месец за табела и ТНТ. Също така ги питай дали обмислят подрязване на дърветата по булеварда иначе цялото това нещо ще е безмислено понеже няма да се виждат добре рекламите. Ама като се замисля, то пък идва зима, така че листата ще окапят и няма да има проблем до пролет 🤣

Много ти благодаря за отговорите! Като минаваш през Съдийски квартал, влез в Изипея да почерпя :D :D :D
 

Горе